Ruszają zapisy na jesienny nabór do FC Barcelona Escola Varsovia!

Już 4. września 2016 rok odbędzie się jesienny nabór do FC Barcelona Escola Varsovia. Przed młodymi zawodnikami otwiera się okazja na poznanie filozofii klubu oraz przeżycia piłkarskiej przygody w najlepszej akademii w Polsce.

Nabór odbędzie się w Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga w Warszawie i wezmą w nim udział chłopcy i dziewczyki urodzeni w latach 2009-2012.

Kliknij tutaj i zarejestruj się na nabory do FC Barcelona Escola Varsovia!!! 

Zainteresowane dzieci ze starszych roczników (2005-2008) prosimy o kontakt mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny: 511 567 839


Poniżej harmonogram testów rekrutacyjnych:


- 14:00 - kategoria wiekowa 2011 / 2012

- 15:00 - kategoria wiekowa 2009 / 2010UWAGA: Ze względów organizacyjnych prosimy o stawienie się na obiekcie przy ul. Fleminga 2 nie później niż 20 minut przed wyznaczoną godziną testu.

Test potrwa ok. 60 minut. Dziecko powinno przybyć w ubraniu sportowym dostosowanym do panujących warunków atmosferycznych (zajęcia odbędą się na zewnętrznym boisku) oraz mieć obuwie sportowe (najlepiej do gry w piłkę na sztucznej murawie). Potrzebny też będzie dokument stwierdzający tożsamość (np. legitymacja szkolna lub dowód osobisty rodzica/opiekuna).

Informacje dotyczące przyjęcia lub nieprzyjęcia dziecka do FCBEscola Varsovia na rok szkolny 2016/2017 zostaną rozesłane do Państwa w terminie 14 dni od przeprowadzenia testów drogą mailową.Zapraszamy do odwiedzenia naszych portali społecznościowych!!!

Facebook: www.facebook.com/fcbescolavarsovia

Twitter: www.twitter.com/fcbescola_vars

Patronat

          

 

   


Partnerzy