Marcin Bułka zawodnikiem Chelsea Londyn

Pierwszy wychowanek FCBEscola Varsovia rusza w piłkarski świat!

Marcin miał dwie propozycje: z FC Barcelony oraz Chelsea. Negocjaje trwały kilka miesięcy. Dzisiaj WM-Sport współpracujący z FC Barcelona (prowadzący projekty First School FCBEscola Varsovia, FCBEscola Varsovia i klub Escola Varsovia) podpisał umowę dotycząca transferu utalentowanego 17 latka do Chelsea. Tym samym uszanowaliśmy, po wyczerpaniu wszystkich możliwości negocjacyjnych, wolę naszego zawodnika.

Po niespełna pięciu latach funkcjonowania warszawskiej szkoły i klubu są pierwsze efekty pracy zespołu szkoleniowego na skalę międzynarodową. Marcin ma szansę treningu z pierwszym zespołem, podczas pobytu w Londynie w kwietniu tego roku uczestniczył już w jego treningach.

Kolejni wychowankowie szkoły i klubu chcą iść w ślady Marcina. Już w najbliższym miesiącu planowane są treningi dwóch zawodników w czołowych klubach europejskich. Wierzymy, że nasi zawodnicy będą reprezentować nasz kraj w największych imprezach piłkarskich w Europie i na świecie. Wierzymy też, że skończą się nasze problemy i będziemy mogli efektywnie pracować z dziećmi i młodzieżą dla Polski. Gratulacje dla Marcina i jego trenerów, Marka Chańskiego, Marka Gołębiewskiego, asystenta trenera Rolanda Thomasa, fizjoterapeuty Łukasza Dworakowskiego, psychologa sportu Katarzyny Skwarek, trenera przygotowania motorycznego Alexa Accensi Farnos oraz trenera Marka Brzozowskiego.

Patronat

          

 

   


Partnerzy