Kontynuacja współpracy z FC Barceloną - nowa perspektywa rozwoju Szkoły FCBEscola Varsovia

W czwartek 21.07.2016 w Barcelonie Pan Wiesław Wilczyński prowadził negocjacje dotyczące kontynuowania współpracy z FC Barceloną. Mamy dla wszystkich świetną wiadomość. Umowa zostanie przedłużona na kolejnych kilka lat.

Ze strony FC Barcelony negocjacje prowadził Dyrektor FCBEscola International Oscar Grau oraz Dyrektor FCBEscola International na Europę Inaki Andreu. W spotkaniu uczestniczył również Dyrektor Techniczny FCBEscola Varsovia Enric Davi Parera. Podczas spotkania Oscar Grau przedstawił wysoką ocenę działalności Szkoły w Warszawie, czego dowodem jest wielu utalentowanych piłkarzy takich jak Marcin Bułka. Omówiono również procedury i zasady przejścia najbardziej utalentowanych zawodników naszego klubu do Dumy Katalonii. FCBEscola International oczekuje, że nasza Szkoła rozszerzy swoją działalność na inne regiony i miasta w Polsce.

Dyrektor Oscar Grau podkreślił, że FCB ma w Polsce silnego partnera w postaci naszej Szkoły. Jest on również pod wrażeniem naszych osiągnięć sportowych i organizacyjnych, którymi możemy się poszczycić w ciągu 5-ciu lat naszej działalności.

Patronat

          

 

   


Partnerzy