Ruszamy z naborami do Szkoły Bramkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia

Już 5 czerwca 2016 roku uruchamiamy kolejny projekt piłkarski, tym razem skierowany do wszystkich bramkarzy!

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

O nas:

Nasza szkoła bramkarska to projekt skierowany do dzieci i młodzieży pragnących uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu bramkarskim wg. metodologii FC Barcelony.

Treningi przeznaczone są dla wszystkich zawodników w wieku od 6 do 18 roku. Uczestnicy będą mieli szansę podnosić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów, korzystających z najlepszej wiedzy oraz najwyższej jakości sprzętu do treningu bramkarskiego.

Kadra trenerska:

Sztab szkoleniowy naszego projektu posiada bogate doświadczenie i sukcesy w pracy z bramkarzami.

Koordynator:

Marek Chański - trener UEFA A

Doświadczenie:

• Kluby seniorskie - Polonia Warszawa, Dolcan Ząbki
  • Kluby młodzieżowe - Escola Varsovia, Polonia Warszawa, Kadra Mazowsza,
  • pracownik Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

Wychowankowie:

• Rafał Leszczyński (Piast Gliwice),
  • Tomasz Kucz (Bayer 04 Leverkusen - juniorzy),
  • Hubert Gostomski (Jagiellonia Białystok),
  • Łukasz Skowron (AEL Limassol)

Osiągnięcia bramkarzy Escola Varsovia:

• Marcin Bułka - konsultacje Reprezentacji Polski U-17, jako pierwszy Polak ma szansę zagrać w klubie FC Barcelona - otrzymał propozycję kontraktu profesjonalnego
  • Janek Jurczak - konsultacje Reprezentacji Polski U-15, reprezentant Mazowsza
  • Żan-Luk Leban - utalentowany bramkarz ze Słowenii, obserwowany przez skautów klubów europejskich
  • Krystian Michalski - najmłodszy zawodnik w naszym klubie powołany na konsultację Reprezentacji Polski, reprezentant Mazowsza

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego.