UWAGA!!! Ruszają nabory do FC BARCELONA Escola Varsovia na rok szkolny 2016/2017

Już 5 czerwca 2016 rok odbędzie się kolejny nabór do FC Barcelona Escola Varsovia. Przed młodymi zawodnikami otwiera się okazja na poznanie filozofii klubu oraz przeżycia piłkarskiej przygody w najlepszej akademii w Polsce.

Kliknij tutaj i zarejestruj się na dzień otwarty połączony z naborami do FC Barcelona Escola Varsovia!!!

 

Nasza Szkoła prowadzi zajęcia piłkarskie wg. metodologii FC Barcelony. Nad procesem szkolenia nadzór sprawują dyrektorzy wysłani z Dumy Katalonii. Treningi odbywają się w centrach sportowych na terenie całej Warszawy. W szkole trenuje tysiąc zawodników i zawodniczek pod okiem ponad pięćdziesięciu trenerów. Podstawą działalności FCBEV jest szkolenie piłkarskie chłopców i dziewczynek w wieku od 6 do 12 roku życia. Efekty tej pracy doskonale obrazują wyniki, jakie osiągają nasze zespoły występując w wielu turniejach zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasza praca to również działalność edukacyjna, w ramach której nasi zawodnicy zdobywają wiedzę z zakresu prawidłowego żywienia i higieny. Bardzo ważną misją szkoły jest aspekt wychowawczy, w którym zwracamy uwagę na zasady współpracy w grupie oraz wysoki poziom kultury osobistej. Realizujemy wiele projektów społecznych, poprzez które wyrównujemy szanse dzieci i młodzieży pochodzących z różnych środowisk: zajęcia sportowe dla dzieci z domów dziecka i ośrodków socjoterapeutycznych, przeciwdziałanie nadwadze i otyłości.

Przed wszystkimi chłopcami i dziewczynkami, chcącymi trenować w naszej Szkole, otwiera się niesamowita szansa do zagrania w barwach FC Barcelona. 5 czerwca 2016 roku, w Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2, odbędą się nabory selekcyjne dla kandydatów i kandydatek do Szkoły. Spotkanie jest organizowane dla dzieci urodzonych w latach 2005?2010.

Wszystkie osoby zainteresowane trenowaniem w FCBEscola Varsovia prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej fcbescola.pl

W programie naborów znajdują się dodatkowe atrakcje:

  • mini turniej dla dzieci "3 na 3"
  • piknik rodzinny
  • konkursy piłkarskie z nagrodami
  • pokaz freestyle football

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do spędzenia wspaniałego czasu na naszym obiekcie!


Zapraszamy do odwiedzenia naszych portali społecznościowych!!!

Facebook: www.facebook.com/fcbescolavarsovia

Twitter: www.twitter.com/fcbescola_varsPatronat

          

 

   


Partnerzy