IV Bal karnawałowy za nami

W minionym tygodniu już po raz czwarty odbył się Bal Karnawałowy FC Barcelona Escola Varsovia. Po raz drugi z rzędu bawiliśmy się w Hotelu Partner przy ul. Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV, Pan Witold M. Miller - Dyrektor Organizacyjny oraz Pan Senator Marek Borowski.

Część oficjalną zakończyła się prezentacją wyników sportowych osiągniętych przez naszych zawodników w 2015 rok.

Muzyka na najwyższym poziomie prezentowana przez Pana Andrzeja Pałasza sprawiła, że parkiet był oblegany przez roztańczonych gości aż do białego rana. Utwory znane i lubiane porywały do tańca gwarantując wspaniałą zabawę uczestników balu. Menu przygotowane dla miłośników klubu FCB Escola specjalnie przez szefa kuchni stanowiło dopełnienie przyjęcia i w pełni zadowoliło wszystkich zgromadzonych gości. Swoimi występami gościom czas umilał Tomasz Pałasz, jeden z najlepszych steperów w Polsce.

Tradycja bali karnawałowych sprawdza się co rok i już teraz pozostaje nam czekać do następnego 2017 roku, aby spotkać się w tak znakomitym gronie przyjaciół klubu FCB Escola Varsovia.

Patronat

          

 

   


Partnerzy