Spotkania wigilijne FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia

Tradycyjnie już zawodnicy, trenerzy oraz rodzice zawodników FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia spotkali się na dorocznych spotkaniach wigilijnych w naszym Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. W iście światecznej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki w których nie zabrakło Wielkiej Księgi FCBEscola Varsovia, ze zdjęciami wszystich drużyn z naszego klubu. Ważnym elementem było również wręczenie tabliczek pamiątkowych rodzicom zawodników, którzy wspierali swoimi działaniami naszą Szkołę w 2015 roku.

Na spotkaniu nie zabrakło również gości honorowych. W tym roku swoja osoba zaszczycili nas m.in. ksiądz Mirosław Mikulski, były Ambasador RP we Francji Ryszard Fiałkowski, Radca kulturalny i ds. współpracy Ambasady Francji Stanislas Pierret, Prezes Krzysztof Głogowski, prof. dr hab. Andrzej Sznajder, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk, prof. dr hab. n.med. Henryk Zieliński, Prezes Seweryn Twaróg, Trener kadry młodzieżowej Rafał Janas. Z-ca Dyrektora Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy Dorota Ognicha oraz Denis Yessentayev Radaca Ambasady Republiki Kazachstanu w Polsce.

Chcielibyśmy bardzo podziękować firmom Dr. Gerard oraz Denon, które wsparły nas w przygotowaniu spotkań wigilijnych.

Patronat

          

 

   


Partnerzy