UWAGA!!! Ruszają wrześniowe nabory do FCB Escola Varsovia oraz Football First School!

Już 5 września 2015 rok odbędzie się wiosenny nabór do FCB Escola Varsovia oraz Football First School. Przed młodymi zawodnikami otwiera się okazja na poznanie filozofii klubu oraz przeżycia piłkarskiej przygody w najlepszej akademii w Polsce.

Nasza Szkoła prowadzi swoją działalność w centrach sportowych na terenie całej Warszawy, gdzie szkoleniem ponad dziewięciuset zawodników zajmuje się ponad czterdziestu trenerów. Podstawą działalności FCBEV jest szkolenie piłkarskie dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat. Efekty tej pracy doskonale obrazują wyniki, jakie osiągają nasze zespoły występując w wielu turniejach zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasza praca to jednak również działalność edukacyjna - w jej ramach nasi zawodnicy uczą się języka hiszpańskiego, zdobywają wiedzę z zakresu odżywiania i higieny - oraz wychowawcza - rozpoczynając od podstaw kultury osobistej i zasad współpracy z grupie, aż po projekty społeczne współpracy ze szpitalami i domami dziecka.

Przed wszystkimi chętnymi do trenowania w Szkole otwiera się szansa do zagrania w barwach FC Barcelona. 5 września 2015 roku, w Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2, odbędą się nabory selekcyjne dla kandydatów do Szkoły. Spotkanie jest organizowane dla dzieci urodzonych pomiędzy latami:

  • 2004 - 2009 - FCB Escola Varsovia
  • 2008 - 2012 - Football First School

Wszystkie osoby zainteresowane trenowaniem w warszawskiej Escoli proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej fcbescola.pl.

Patronat

          

 

   


Partnerzy