Uwaga!! Konkurs fotograficzny

Zapraszamy wszystkich zawodników i sympatyków FCB Escola Varsovia do udziału w 1. Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym! Czekamy na Wasze wakacyjne zdjęcia w szalikach, koszulkach lub czapkach FC Barcelony. Może to właśnie Twoje zdjęcie zyska uznanie w oczach naszych kibiców?! Prosimy o przesyłanie zdjęci do 4.09.2015 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z pośród nadesłanych zdjęć wybierzemy najlepsze i utworzymy z nich specjalną galerię na naszym profilu na facebook'u (www.facebook.com/fcbescolavarsovia). Wśród uczestników zostanie przyznana Nagroda Główna oraz dwa wyróżnienia.

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem lajków - wygrywa ten kto zbierze ich najwięcej! O wynikach konkursu wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do udziału!