Reaktywacja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Białe Orły Cup 2015

Już 30 maja na obiektach Centrum Piłkarskiego FC Barcelona Escola Varsovia zorganizowany rozpocznie się dwudniowy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej BIAŁE ORŁY CUP 2015.

W latach 2009-2011 zawody te należały do najbardziej prestiżowych rozgrywek dziecięcych w Europie i przyciągały tak znane zespoły jak: FC Barcelona, Real Madryt, Valencia, AC Milan, Inter Mediolan, Juventus Turyn, PSG, Celtic Glasgow, Hertha Berlin, i inni.

Władze spółki WM-Sport - oficjalnego partnera FC Barcelony w Polsce ? po trzyletniej przerwie podjęły decyzję o reaktywowaniu imprezy i wpisaniu jej na stałe do kalendarza najlepszych międzynarodowych turniejów dziecięcych.

W tegorocznej edycji uczestniczyć będą 24 zespoły podzielone na trzy kategorie wiekowe 2006, 2005, 2004. Udział w turnieju wezmą: Tottenham Hotspur, Panathinaikos Ateny, AS Roma, Vilnius FM, Baltic Football Academy, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Kosa Konstancin, Polonia Warszawa, Korona Kielce, Widzew Łódź, Legia Warszawa, Białe Orły, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok oraz gospodarze zawodów FC Barcelona Escola Varsovia.

11 maja 2015 w obecności Wiesława Wilczyńskiego - Właściciela WM-Sport Sp. z o. o., Witolda M. Millera - Prezesa Zarządu oraz Pau Lopeza - Dyrektora Sportowego FCB Escola Varsovia odbyło się uroczyste losowanie grup w poszczególnych kategoriach wiekowych. Jego wyniki widoczne są poniżej:

Kat. 2006

AP Jagiellonia Białystok

Korona Kielce

AP WKS Śląsk Wrocław

Poza rywalizacją turniejową zostanie zaproszone zespoły będą mogły wziąć udział w programie kulturalnym, połączonym ze zwiedzaniem Warszawy.

Partnerami imprezy są: POLMOT-AUTO, PEUGEOT, Warszawski Szpital dla Dzieci, NIKE, Meble Okmed.

Turniej organizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Serdecznie zapraszamy do dopingu całe rodziny!!!