FC Barcelona Escola Varsovia zaprasza do gimnazjum i liceum z klasami piłkarskimi

Zapraszamy utalentowanych zawodników z całego kraju!

Nawiązaliśmy współpracę z Zespołem Szkół Sportowych nr 50 im Janusza Kusocińskiego w Warszawie ul Lindego 20. Placówka oświatowa prowadzi gimnazjum i liceum z klasami piłkarskimi. Posiada internat, halę, pływalnię. Od 1 stycznia 2015 roku zajęcia piłkarskie uczniowie szkoły mają na terenie Centrum Piłkarskiego FC Barcelona Escola Varsovia. Zajęcia piłkarskie będą prowadzone według systemu szkolenia FC Barcelona.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o rekrutacji do liceum

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o rekrutacji do gimnazjum

Pytania osób zainteresowanych proszę kierować na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub bezpośrednio do zespołu szkół sportowych.