III Bal karnawałowy za nami

III Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia odbył się 9 stycznia w przytulnym i godnym polecenia Hotelu Partner przy ulicy Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV oraz Pan Witold M. MILLER - Dyrektor Organizacyjny. Część oficjalna podczas której uhonorowani zostali sponsorzy, partnerzy oraz przyjaciele klubu - uświetnił swym niezwykłym humorem znany i lubiany aktor filmowy i estradowy Pan Zbigniew Buczkowski.

Osoby, które wspierają klub i przyczyniają się do jego rozwoju osobiście otrzymały z rąk prezesa pamiątkowe tabliczki z wygrawerowanymi wyrazami podziękowania za współpracę oraz pomoc przy realizacji planów jakie klub FCB EV stawia przed sobą.

Pan Jarosław Michalski - prezes firmy P.U. Jarex oraz Pan Prezes Andrzej Jurczak - prezes firmy Grodno SA - to oficjalni sponsorzy klubu FCB Escola Varsovia.

Pani Izabela Marcewicz - Dyrektor Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, Pan Maciej Panfil - prezes Firmy Panfil oraz Pani Magdalena Cieslak - prezes Firmy Ready Made - to partnerzy FCB Escoli, na których zawsze można liczyć, zwłaszcza podczas ważnych wydarzeń w życiu klubu. Na balu nie zabrakło tez przyjaciół FCB Escoli - Pana Adama Modzelewskiego oraz Pana Rafała Ciszewskigo, którzy uświetnili swoją obecnością tą wspaniałą uroczystość.

Specjalne podziękowania za swoją pracę oraz wkład we współtworzenie klubu otrzymał dotychczasowy Dyrektor Sportowy Carlos Alos, który podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z klubem FC Barcelona, aby móc realizować swoje osobiste plany związane z profesjonalnym futbolem.

Część oficjalna pełna ciepłych słów i wzruszeń zakończona brawami przede wszystkim dla wyróżnionych, ale również dla Pana Prezesa, Dyrektora Organizacyjnego oraz władz klubu, którzy z wielka pasja od lat tworzą jeden z najlepszych klubów piłkarskich dla dzieci i młodzieży w Polsce. Pan Wiesław Wilczyński wspomniał o osiągnięciach drużyn FCB Escoli w rozgrywkach klubowych potwierdzając wysoki poziom wyszkolenia młodych piłkarzy oraz kadry szkoleniowej klubu.

Muzyka na najwyższym poziomie prezentowana przez Pana Marka Sierockiego i Andrzeja Pałasza sprawiła, ze parkiet był oblegany przez roztańczonych gości aż do białego rana. Utwory znane i lubiane porywały do tańca gwarantując wspaniałą zabawę uczestników balu. Menu przygotowane dla miłośników klubu FCB Escola specjalnie przez szefa kuchni było wyśmienite i zaspokajało wszelkie kulinarne gusta. Karnawałowe specjały stanowiły dopełnienie przyjęcia i pełni zadowolenia wszystkich zgromadzonych gości.

Tradycja bali karnawałowych sprawdza się co rok i już teraz pozostaje nam czekać do następnego 2016 roku, aby spotkać się w tak znakomitym gronie przyjaciół klubu FCB Escola Varsovia.