Zmiany w naszej szkole

Informujemy, że dotychczasowy Dyrektor Sportowy Carlos Alos podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z klubem FC Barcelona. Wobec powyższego kierownictwo FC Barcelona Escola International skieruje do pracy w FCB Escola Varsovia nowego Dyrektora Sportowego.

Decyzja Carlosa Alosa spowodowana jest wyłącznie realizacją jego osobistych planów związanych z profesjonalnym futbolem. Do chwili przyjazdu nowego Dyrektora Sportowego z Barcelony koordynowaniem pionu sportowego dalej będzie się zajmował Dyrektor Carlos Alos.

Z uwagi na to, że FCB Escola Varsovia jest ważnym ośrodkiem piłkarskim dla klubu FC Barcelona, Pan Dyrektor Xevi Merce zapewnił nas, że nowy Dyrektor zostanie wydelegowany na początku lutego.

Za dotychczasową pracę kierownictwo, inwestorzy i trenerzy składają Panu Carlosowi serdeczne podziękowania.