Turniej rodziców zawodników FCBEV

Po zakończeniu sezonu spotkań rundy jesiennej ligi wewnętrznej zawodników klubu FCBEV, do rozgrywek przystąpili kibicujący dotychczas swoim synom - ojcowie.

W turnieju piłkarskim, który został zorganizowany i przeprowadzony dla rodziców FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia w dniu 20.12.2014 wzięło udział ponad 200 zawodników reprezentujących cztery centra treningowe. Rywalizowało ze sobą 20 drużyn reprezentujących wysoki poziom gry i zaangażowania. Gra w duchu fair play pozwoliła na fantastyczna zabawę pełną emocji zarówno wśród grających jak i kibicujących całych rodzin przybyłych na turniej.

Świetna zabawa, wiele pozytywnych emocji, doping kibicujących swoim rodzicom dzieci powoduje, iż bez wątpienia turniej na stałe zostanie wprowadzony do kalendarza imprez FCBEV oraz EV.

Wszystkie trzy zwycięskie drużyny uczestniczące w fazie finałowej rozgrywek otrzymały pamiątkowe puchary pozując z nimi z radością do zdjęć. Wspólne z dziećmi zdjęcia stanowią pamiątkę niezapomnianych przeżyć dla rodziców oraz zawodników naszej szkoły, którzy tym razem mieli okazję i szanse zamienić się rolami na boisku i poznać dotąd nieznane sobie wspaniałe emocje.