Projekt FCBCamp Polonia 2014 zakończony!!!

W miniony weekend zakończyliśmy 3 edycję projektu FCBCamp Polonia 2014, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Tegoroczne Campy odbyły się w Barcicach, Rynie oraz Gniewinie. W letnich obozach piłkarskich wzięło udział ponad 200 dzieci z Polski i świata (z 5 krajów).

Kadra szkoleniowa składała się z trenerów hiszpańskich oraz trenerów z FCBEscola Varsovia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sportowego dzieci, ich zaangażowania podczas zajęć sportowych oraz zachowania! Spędzony wspólnie czas, liczne zajęcia dodatkowe oraz formy współzawodnictwa sprawiły, że przeżyliśmy wiele wspaniałych przygód, sportowych emocji, nowych doświadczeń, ale również zawarte zostały nowe przyjaźnie. Jesteśmy przekonani, że odbyte treningi wg systemu FC Barcelony oraz informacje przekazane przez naszych trenerów pomogą wszystkim uczestnikom w ich dalszym rozwoju oraz kontynuowaniu swojej pasji.

Wszystkim rodzicom chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście powierzając nam swoje dzieci!