Prof. Marek Belka z wizytą w FCB Escola Varsovia

W dniu 30.05.2014 na zaproszenie Prezesa Honorowego FCBEV Wiesława Wilczyńskiego nasze centrum piłkarskie przy ul. Fleminga 2 w Warszawie odwiedził Prezes Narodowego Banku Polskiego Profesor Marek Belka. Warto dodać, że Pan Profesor Belka był pierwszym Ministrem Sportu RP, a jego zainteresowania sportowe są bardzo głębokie.

Pan Prezes obejrzał infrastrukturę sportową oraz zaplecze socjalne. Szczególnie interesował się systemem szkolenia piłkarskiego. Przeprowadził rozmowy z dyrektorem sportowym i trenerami. Bardzo istotne było spotkanie z rodzicami naszych zawodników i ich opinie na temat szkolenia FCB Escola Varsovia. Wizyta zrobiła ogromne wrażenie na naszym gościu, który wyraził przekonanie, że projekt jest profesjonalnie zarządzany i przyniesie wiele korzyści polskiej piłce nożnej.