Podsumowanie Turniejów FCB Escola Varsovia

W styczniu 2014 r. FCB Escola Varsovia zorganizowała we własnej hali 6 turniejów piłkarskich dla dzieci w wieku od 2007 r. do 2002 r. W turniejach wzięło udział ponad 800 piłkarzy m.in.: z takich klubów jak Legia, Polonia, Lech, Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Arka Gdynia, Stomil Olsztyn, Zawisza Bydgoszcz, Wisła Kraków, Akademia Piłkarska 21 Kraków, Radomiak, Raków Częstochowa.

Turnieje wzbudziły duże zainteresowanie kibiców, przez halę FCB EV przewinęło się 5 tysięcy fanów piłki nożnej .

W czterech kategoriach zwyciężyli młodzi piłkarze FCBEV, w jednej zajęli 3 miejsce, a w kat. 2002 - 4 miejsce.

Turnieje roczników 2003 i 2002

Rywalizacją roczników 2003 oraz 2002 zakończyliśmy tegoroczny cykl turniejów organizowanych przez FC Barcelona Escola Varsovia. Z dumą musimy przyznać, że całe przedsięwzięcie zakończyło się dużym sukcesem organizacyjnym i sportowym, a wiele z zaproszonych drużyn już dziś zadeklarowało chęć udziału w kolejnych edycjach rozgrywek.

Miło było obserwować współzawodnictwo stojące na tak wysokim poziomie, a jednocześnie toczone zawsze w duchu fair play przy gorącym dopingu publiczności. Za to wszystko bardzo dziękujemy zawodnikom, trenerom oraz kibicom i zapraszamy ponownie w przyszłym roku!

Zakończenie turniejów związane było również z finałem naszej akcji społecznej, podczas której prowadzona była zbiórka pieniędzy dla chorej na zespół ?Retta? Nikoli WERAN. W trakcie ceremonii zakończenia turnieju dla rocznika 2003 zawodnicy reprezentacji FCBEscola Varsovia wręczyli dziewczynce upominki związane z naszą szkołą piłkarską.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które wsparły naszą akcję!!!

KLASYFIKACJA 2003:

2. KORONA KIELCE
  3. LEGIA WARSZAWA
  4. AP 21 KRAKÓW
  5. LECH POZNAŃ
  6. POLONIA WARSZAWA
  7. ZAWISZA BYDGOSZCZ
  8. WISŁA KRAKÓW
  • Najlepszy zawodnik: Jakub Jabłoński (FCB Escola Varsovia)
  • Najlepszy bramkarz: Szymon Wiaderny (Korona Kielce)
  • Król strzelców: Stanisław Popiel (FCB Escola Varsovia)

KLASYFIKACJA 2002:

1. RAKÓW CZĘSTOCHOWA
  2. MKS VARSOVIA WARSZAWA
  3. RADOMIAK RADOM
  4. FCB ESCOLA VARSOVIA
  5. ZWAR WARSZAWA
  6. ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI
  7. BIAŁE ORŁY WARSZAWA
  8. LEGIONOVIA LEGIONOWO
  • Najlepszy zawodnik: Kacper Gzieło (Raków Częstochowa)
  • Najlepszy bramkarz: Żan-Luk Leban (FCB Escola Varsovia)
  • Król strzelców: Kacper Gzieło (Raków Częstochowa)

Turnieje roczników 2005 i 2004

19.01.2014 FCB Escola Varsovia zorganizowała turniej piłkarski w dwóch kolejnych kategoriach wiekowych. Tym razem rywalizowali chłopcy z roczników 2005 oraz 2004. Na boiskach w hali pneumatycznej ośrodka FCBEV przy ul. Fleminga 2 ponownie spotkało się 16 zespołów z całej Polski a poziom sportowy był naprawdę bardzo wysoki. Do tego poziomu dostosowali się także licznie zgromadzeni kibice, którzy gorąco kibicowali swoim zespołom.

W ceremonii rozdania nagród uczestniczyli znakomici goście tacy jak założyciel szkoły FC Barcelona Escola Varsovia Wiesław Wilczyński, dyrektor sportowy FCBEscola Varsovia Carlos Alos, dyrektor organizacyjny FCBEscola Varsovia Witold Miller, były trener Reprezentacji Polski Edward Klejndinst oraz wiceprezes MZPN Witold Bogdański.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju sportowej postawy i zapraszamy za rok. Serdeczne podziękowania składamy również wszystkich trenerom oraz rodzicom!

Za tydzień emocjonować się będziemy rywalizacją zespołów rocznika 2003 i 2002. Zapraszamy!

KLASYFIKACJA 2005:

2. AP 21 KRAKÓW
  3. ŚLĄSK WROCŁAW
  4. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
  5. ZAWISZA BYDGOSZCZ
  6. GÓRNIK ŁĘCZNA
  7. STOMIL OLSZTYN
  8. BIAŁE ORŁY WARSZAWA
  • Najlepszy zawodnik: Dawid Kutermak (AP 21 Kraków)
  • Najlepszy bramkarz: Bartosz Żelazowski (FCB Escola Varsovia)
  • Król strzelców: Filip Borowski (FCB Escola Varsovia)

KLASYFIKACJA 2004:

2. ARKA GDYNIA
  3. KORONA KIELCE
  4. ŚLĄSK WROCŁAW
  5. LECH POZNAŃ
  6. ZAWISZA BYDGOSZCZ
  7. WIDZEW ŁÓDŹ
  8. STOMIL OLSZTYN
  • Najlepszy zawodnik: Krzysztof Babś (Arka Gdynia)
  • Najlepszy bramkarz: Krystian Michalski (FCB Escola Varsovia)
  • Król strzelców: Filip Koperski (FCB Escola Varsovia)

Turnieje roczników 2007 i 2006

W dniu 12.01.2014 odbyły się pierwsze edycje turniejów organizowanych przez FCBEscola Varsovia. W imprezach uczestniczył 16 drużyn z całej Polski, łącznie rywalizowało 192 zawodników. Podczas rozgrywek panowała świetna atmosfera święta piłkarskiego dzięki licznie zgromadzonej widowni. Najmłodsi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności piłkarskie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju wspaniałego widowiska sportowego oraz zapraszamy za rok.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich trenerów oraz rodziców!

KLASYFIKACJA 2007:

2. HUTNIK WARSZAWA