Nowy Projekt FCBEV - Rodzina goszcząca

Apel do Rodziców

Obserwujemy każdego dnia jak integruje się nasze środowisko skupione wokół szkoły FCB Escola Varsovia. Nasza praca ukierunkowana jest na cele edukacyjne, wychowawcze, sportowe. Jest to przede wszystkim zasługa trenerów i rodziców. Szczególnie widać ten proces na treningach i meczach. Jest nam zawsze miło jak widzimy okazywanie szacunku naszym przeciwnikom, sędziom, rodzicom.

Mamy w szkole dzieci rożnych narodowości, kultur łączy ich jeden cel przyjaźń i zdobywanie coraz wyższych celów sportowych.

W środowisku szkoły zanana jest niezwykle sympatyczna rodzina z Litwy, a szczególnie dwaj nasi zawodnicy Titas (rocznik 2000) i Matas (rocznik 2003), obydwaj są niezwykle utalentowani. Rodzice i młodszy brat chłopców musieli wrócic na Litwę, wraz z nimi Matas. Titas pozostał jeszcze w Warszawie i pilnie trenuje. Jego celem - obok nauki - jest gra w FCB Escola Varsovia.

Chcielibyśmy pomóc Titasowi aby mógł realizować swoje marzenia. Szukamy rodziny goszczącej, taka forma wsparcia byłaby najlepsza dla Titasa.

Wobec tego zwracamy się do "Rodziny Barcelony" o wsparcie. Jeśli ktoś ma warunki aby przyjąć naszego zawodnika proszę o zgłoszenie swojej propozycji do Pana dyr. Millera, lub Pana dyr. Carlosa Alosa, albo bezpośrednio do trenera rocznika 2000.

Rodzice chłopców chcą wrócić do Warszawy jak poprawi się stan zdrowia ich najmłodszego synka (taki był powód ich wyjazdu z Polski). Czekamy też na Matasa - jego obecność na pewno wpłynęłaby bardzo pozytywnie na drużynę rocznika 2003.

Patronat

          

 

   


Partnerzy