Centrum Piłkarskie FC Barcelona Escola

Szanowni Państwo,

po dwóch latach negocjacji prowadzonych przez Honorowego Prezesa Wiesława Wilczyńskiego z Zarządem Polfy Tarchomin S. A., w czerwcu 2013 roku została podpisana przez Dyrektora Witolda Millera umowa dotycząca długoletniej dzierżawy obiektu sportowego przy ul. Fleminga 2 w Warszawie.

Na terenie 3,5 hektarowego ośrodka, na którym znajdowało się boisko trawiaste oraz budynek socjalny Zarząd szkoły rozpoczął realizację budowy pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą najnowszej generacji z oświetleniem oraz modernizację zaplecza socjalnego. Kolejnym etapem inwestycji jest zakup hali pneumatycznej, która umożliwi naszym uczniom realizację programu sportowego FC Barcelony, w optymalnych warunkach piłkarskich w okresie zimowym.

Od września 2013 roku w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia odbywać się będą rozgrywki ligi wewnętrznej, mecze zespołów reprezentujących szkołę w rozgrywkach MZPN oraz zajęcia treningowe dla Centrum Tarchomin i Bemowo.