Powołania z FC Barcelona dla naszych zawodników

Po świetnych występach reprezentacji FCBEV na turnieju organizowanym przez FC Barcelonę w Hiszpanii nasi uczniowie otrzymali powołania na prestiżowy turniej MIC w Andorze. W turnieju tym występowały dotychczas takie zespoły jak: Manchester Utd., Liverpool, Espanyol, Athletico Madryt, Valencia, Villarreal i inni.

Wybrani wychowankowie FCB Escola Varsovia z roczników 2004 oraz 2005 wraz z wychowankami FC Barcelony stworzą wspólne drużyny, które będą reprezentować szkołę FC Barcelona na międzynarodowej arenie w dniach 1-2 czerwca 2013 r.

Jesteśmy dumni, że już po dwóch latach działalności warszawskiej Escoli uzyskane wyniki szkoleniowe oraz organizacyjne zostały docenione przez FC Barcelonę. Otrzymane zaproszenie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i podnosi rangę oraz prestiż FCB Escola varsovia.