Nabór do Centrum Technicznego

Testy kwalifikacyjne odbędą się 17.02.2013 (niedziela) w Hali Piłkarskiej na Bemowie przy ul. Księcia Bolesława 1/3.

Zapisane osoby prosimy o punktualne przybycie według następującej kolejności:

• Roczniki 2007/2006/2005 - zbiórka o godz. 8.30

• Rocznik 2004 - zbiórka o godz. 9.30

• Roczniki 2003/2002 - zbiórka o godz. 10.30

• Roczniki 2001/2000/1999 - zbiórka o godz. 12.00

Test potrwa ok. 60 minut. Dziecko powinno przybyć w ubraniu sportowym (zajęcia odbędą się w hali na boisku ze sztuczną nawierzchnią) oraz mieć obuwie sportowe (najlepiej do gry w piłkę na sztucznej murawie). Potrzebny też będzie dokument stwierdzający tożsamość (np. legitymacja szkolna lub dowód osobisty rodzica/opiekuna).

Uczestnicy testów mają szansę trafić bezpośrednio do grona zawodników FCB Escola Varsovia, lub dołączyć do naszego nowego Projektu - Centrum Technicznego FCBEV.

Projekt ten wystartuje w marcu 2013 r. w jednym z warszawskich ośrodków sportowych. Jego celem jest przygotowanie dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole od nowego semestru, czyli od września 2013 roku.

Zajęcia w Centrum Technicznym FCBEV będą prowadzone przez trenerów FCB Escola Varsovia 2 razy w tygodniu według systemu FC Barcelona.

Każdy zawodnik zakwalifikowany do Centrum Technicznego może reprezentować barwy innego Klubu aż do momentu zakwalifikowania się do FCB Escola Varsovia.

Życzymy powodzenia!