I. Noworoczny Turniej FCB Escola Varsovia

W dniu 5.01.2013 roku odbył się I. Noworoczny Turniej Piłkarski organizowany przez FCBEscola Varsovia. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie współzawodnictwa sportowego. Licznie zgromadzeni kibice - ok. 1000 osób, mogli przyglądać się grze najlepszych krajowych akademii piłkarskich. Bardzo dobre rezultaty odniosły reprezentacje szkoły FCBEV zajmując dwa pierwsze oraz drugie miejsce w trzech różnych kategoriach wiekowych. Podczas całej imprezy panowała atmosfera wielkiego święta piłkarskiego. W trakcie rozgrywek przeprowadzony został mecz ?Przyjaźni? rozegrany pomiędzy reprezentacją FCBEV rocznik 2000, a dziećmi z Ośrodka Opieki Wychowawczej "Chata" z warszawskiej Białołęki. Relację telewizyjną z turnieju przeprowadziły stacje CANAL+ oraz TVP Warszawa.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tego projektu należą się sponsorom imprezy, firmom: GRODNO, NAC, HPP SOLUTION!!!

Poczynimy wszelkich starań, aby Noworoczny Turniej Piłkarski FCBEV został wpisany na stałe do kalendarza imprez sportowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów zaangażowania, zaprezentowanych umiejętności oraz stosowania zasady FAIR-PLAY!

Dziękujemy licznie zgromadzonym rodzinom oraz kibicom za wspaniały doping!

Do zobaczenia za rok!

Wyniki poszczególnych roczników: