POMAGAMY W ... "RADOŚCI"

To już drugi raz przed Bożym Narodzeniem dzieci z Miejskiego Ośrodka Socjoterapii nr 8 z dzielnicy Warszawa-Radość były w naszej szkole i cieszyły się z naszego zaproszenia.. Prawie 30 wychowanków (w tym kilka dziewczynek) słuchało wskazówek metodycznych Carlosa Alosa naszego dyrektora, a potem na boisku uczestniczyli w treningu piłkarskim prowadzonym przez naszych trenerów. Zajęcia sportowe podsumowane zostały rozegraniem mini turnieju złożonego z trzech drużyn.

Wygrała RADOŚĆ na twarzach wszystkich dzieci!

Po części sportowej zorganizowany został konkurs pytań na temat najbardziej znanych polskich śladów w historii FC Barcelona. Emocje uwieńczone zostały symbolicznymi nagrodami: Adrian zwycięzca konkursu otrzymał barcelońską pamiątkę klubową - szalik, a Arek srebrny medalista konkursu otrzymał oryginalną polską koszulkę olimpijską i w euforii zebrał na niej autografy trenerów i kolegów ciesząc się, z pozostałymi dziećmi, że tak miło można spędzać sobotnie popołudnie.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali od organizatorów słodycze, gadżety oraz bluzy sportowe od Partnera FCBEV - firmy PGE.


Patronat

          

 

   


Partnerzy