FCBsklep.pl otwarty!

Szanowni Państwo.
jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu sklepu  internetowego fcbsklep.pl. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa akceptacją. Będziemy dokładali starań, aby proponowany przez nas asortyment spełnił Państwa oczekiwania.
W tej chwili proponujemy oficjalny, licencjonowany sprzęt FC Barcelona. Wkrótce nasz asortyment zostanie rozszerzony o sprzęt FCBEV dla każdego oraz drobne upominki, które mogą być  doskonałym prezentem na każdą okazję dla naszych zawodników czy sympatyków szkoły. Dla Państwa wygody proponujemy - jako jedną z formy wysyłki - dostawę do Centrum treningowego, w którym Państwa dziecko trenuje.

Mamy nadzieję,  że będą Państwo z nami. Prosimy pamiętać, że każda wydana złotówka w naszym sklepie będzie wspierać edukację piłkarskich talentów w FCB Escola Varsovia.

Zespół FCB Escola Varsovia