Bal Karnawalowy FC Barcelona Escola Varsovia

Najlepsza szampańska impreza karnawałowa FC Barcelona po raz pierwszy w Polsce

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Wszystkich Państwa - rodziców i rodziny naszych zawodników, przyjaciół, sponsorów oraz sympatyków naszej szkoły - pragnących przeżyć wraz z nami wyjątkową i szaloną noc na pierwszy w historii i w Polsce "Bal Karnawałowy Sympatyków FC Barcelony" do hotelu Warszawianka w Jachrance, w dniu 19.01.2013 r.

Ten wieczór spędzimy w blasku świec i świetle jupiterów na wspaniałej arenie tanecznej luksusowego hotelu położonego w pobliżu Warszawy. Będzie to doskonała okazja do bliższego poznania Rodziny FC Barcelony skupionej wokół FCB Escola Varsovia oraz integracji rodziców i przyjaciół FCBEV. Zacieśnimy przyjaźnie w rytmie sardany, skosztujemy wyśmienitego tapas i sprawdzimy dlaczego Katalonia jest wyjątkowa, a wszystko to pod okiem znanego komentatora sportowego, który poprowadzi Państwa przez zawiłości taktyki tanecznej, aż do białego rana. Podczas balu przewidzieliśmy mnóstwo niespodzianek oraz aukcję oryginalnych pamiątek FC Barcelony.

Tempo zabawy wyznaczać będzie znany i ceniony międzynarodowy zespół Rock and Roll Marcela Woodmana, który grając największe standardy rockowe i popowe lat 60., 70. i 80., zagwarantuje, że nikt z Państwa nie zagrzeje miejsca na trybunach - wszyscy będą chcieli uczestniczyć w zabawie. Swój udział w balu zapowiedzieli już przedstawiciele ze świata sportu, kultury, mediów i biznesu.

W przerwach proponujemy regenerację sił, przy bogatym i pełnym smaku jadłospisie przygotowanym specjalnie dla nas przez Mistrza Kuchni hotelu Warszawianka. Wykwintne przekąski, gorące specjały oraz najsłodsze ciasta pozwolą nam zachować siły przez całą noc.

Dla tych z Państwa, którzy pragnęliby dodatkowo zregenerować siły i w pełni popracować nad swoją kondycją przygotowaliśmy możliwość pobyty weekendowego, łącznie z pakietem SPA - szczegóły pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Program wieczoru

• Godz. 20.00 - powitanie Gości przez Hotelem Warszawianka w Jachrance
  • Uroczysta kolacja połączona z kulinarną rewią wykwintnych potraw
  • Festiwal szlagierów lat 60, 70 i 80.
  • Nauka saradany i konkurs wiedzy o FCB oraz Katalonii
  • Konkursy i aukcje dobroczynne
  • Impreza do białego rana

Cena: 550 zł od pary

Koszt zawiera:

• zaproszenie
  • karnawałowe specjały kulinarne
  • napoje zimne i gorące bez limitu, oraz . . .

Wpłaty

• Kwota: 550 zł/para
  • Nr konta bankowego: 03 1090 1841 0000 0001 2014 1111
  • Dane do przelewu: WM Sports Sp. z o.o., ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa
  • W tytule przelewu proszę podać: Bal Karnawałowy, imię nazwisko.