Finały ligi - 28.10.2012 r.

Szanowni Rodzice,

powoli zbliżamy się do końca drugiego miesiąca szkolenia w roku szkolnym 2012/13. Z przyjemnością patrzymy jak Państwa dzieci czynią postępy zarówno podczas treningów, jak również podczas meczów ligi wewnętrznej.

W miniony weekend zakończyła się faza grupowa pierwszej edycji ligi wewnętrznej i z tego powodu pragniemy zaprosić Państwa na turniej finałowy, który zostanie rozegrany 28.10.2012 r. (niedziela) na obiektach Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Będzie to piękna i bardzo ważna dla nas uroczystość nie tylko ze względu na turniej finałowy ale również z uwagi na fakt, iż wszyscy razem będziemy świętować pierwsze urodziny FCB Escola Varsovia. Zawodnicy otrzymają certyfikaty za udział w rozgrywkach, a my będziemy mogli z Państwem porozmawiać oraz zaprezentować bardziej szczegółowe informacje dotyczące naszego programu sportowego oraz planowanych projektów.

W trakcie trwania turnieju finałowego będą z nami również członkowie zarządu FCB Escola Varsovia, przedstawiciele sponsorów oraz ogólnopolskich mediów.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w następującym porządku:

• Klasy C, B - zagrają swoje mecze o 13:00
  • Klasy A, D - zagrają swoje mecze o 15:15

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do przybycia wraz z rodzinami oraz wspólnego świętowania urodzin FCBEV.

Do zobaczenia