Nauka języka hiszpańskiego w FCB Escola Varsovia!

FCB Escola Varsovia chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponuje nowy projekt. Od połowy września 2012 roku zostaną zorganizowane dla dzieci należących do FCB Escola Varsovia, kursy języka hiszpańskiego. Będzie to dla Państwa dziecka nowe, dodatkowe doświadczenie uzupełniające zasadnicze zajęcie jakim jest szkolenie piłkarskie.

Celem Naszego projektu jest nauczenie dzieci podstaw praktycznego rozumienia i posługiwania się językiem hiszpańskim wraz z terminologią sportową i piłkarską. Poprzez korzystanie z nowoczesnych metod nauczania dla dzieci (m.in. piosenki, rysunki, konkursy, konwersacje prowadzone z lektorami urodzonymi w Hiszpanii) chcemy dostarczać Państwa dzieciom pozytywnych wrażeń związanych z nauką języków a także zachęcać je do kontynuowania nauki w przyszłości.

W sezonie 2012/2013 okres nauki języka hiszpańskiego rozpocznie się w połowie września 2012 i będzie trwał do czerwca 2013. Planowane są zajęcia 60-minutowe odbywające się jeden raz w tygodniu. Po każdym semestrze przygotowywana będzie dla Państwa informacja dotycząca postępów w nauce osiąganych przez dziecko. Odpłatność za zajęcia wynosić będzie 110 zł miesięcznie (w tym koszt materiałów na zajęcia: arkusze słownikowe, kserokopie, etc).

Z uwagi na fakt iż należy zorganizować sale oraz przygotować szczegółowy plan zajęć dla poszczególnych grup - w przypadku zainteresowania powyższym projektem - uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce szkoła językowa oraz dokonanie płatności (50 zł) tytułem wpisowego na rachunek:

37 1090 1841 0000 0001 1854 9796

do 10 września 2012 roku. Przy dokonywaniu przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz centrum.

Wszelkich informacji w sprawie szkoły językowej udzieli Pani Anna Nowicka