Seia Cup 2012

W dniach 1-8.07.2012. Najstarsza obecnie grupa w naszej szkole, rocznik 2000 wzięła udział w turnieju Seia Cup w Portugalii. W gronie 18 zespołów nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Udało się zrealizować to, czego chłopcy uczyli się od prawie roku. Widać było, że zawodnicy od pierwszej do ostatniej minuty zawsze grali zgodnie z filozofią FCB, długo utrzymując się przy piłce. W tym elemencie przewyższaliśmy większość przeciwników, pomimo że pod względem warunków fizycznych byliśmy na końcu stawki. Ostatecznie nasza drużyna dotarła do fazy finałowej i zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Dodatkowo nasz zawodnik Wiktor Nozderka został wybrany do najlepszej ,"siódemki" turnieju.

Wyniki grupowe:

  • FCB ? EAS HIGH LIZBONA (ESCOLA SPORTINGU) 4:1
  • FCB ? GD TOURIZENSE 2:2
  • FCB ? AD SAO ROMAO 1:0
  • FCB ? CF CARREGAL DO SAL 3:1

1 MIEJSCE W GRUPIE

PÓŁFINAŁ

  • FCB ? LECH POZNAŃ 2:4

MECZ O 3 MIEJSCE

  • FCB ? POVOENSE 1:3

MECZ FINAŁOWY

  • LECH POZNAŃ ? FC COIMBROES 3:0

 

Patronat

          

 

   


Partnerzy