Informacja po turniejach w Hiszpanii

Drodzy Przyjaciele,

Nasza szkoła uczestniczyła w turniejach międzynarodowych w Hiszpanii. Był to nasz pierwszy występ międzynarodowy zakończony bardzo pozytywnym bilansem. Nasi zawodnicy grali z rówieśnikami z Brazylii, Hiszpanii, Japonii, Cypru, Dubaju, Kuwejtu i Peru. Nabyli dużo doświadczenia sportowego w niepowtarzalnej atmosferze. Wszyscy zwiedzili Camp Nou oraz miasto Barcelonę. W tym miejscu składam podziękowanie za zachowanie zarówno sportowe jak i poza sportowe dla wszystkich uczestników wyjazdu. Jeśli chodzi o stronę sportową, należy podkreślić trzecie miejsce, jakie zdobyła nasza drużyna - klasa C (2004-2005), która wygrała pięć meczów w grupie eliminacyjnej i przegrała tylko z FC Barceloną. Następnie w walce o pierwsze miejsce w grupie trzyzespołowej zremisowała z drużyną T. Vilanova z Barcelony a następnie przegrała z FC Barceloną różnicą jednej bramki. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce po ośmiu rozegranych meczach i tylko dwóch porażkach z FC Barceloną.

Nasza drużyna - klasa B (2003-2002) źle rozpoczęła rozgrywki eliminacyjne przegrywając z FCB Escola Peru oraz z FC Barceloną. Następne spotkania były już lepsze. Nasz zespół wygrał dwa ostatnie mecze z FCB Escola Dubai i C.F.Santa Barbara. Grając o miejsca 5-8 nasz zespół przegrał z C.T. Vilanova i wygrał z C.T. Sallent plasując się ostatecznie na szóstym miejscu.

Nasza drużyna - klasa A (2001-2000) wygrała cztery mecze (Tenerife 2, Sallent, FCB Escola Dubai, FCB Escola Kuwait), zremisowała jeden i przegrała dwa mecze (FCB Escola Japan, C.T.Tenerife 1) plasując się ostatecznie na szóstej pozycji.

Natomiast nasz zespół reprezentujący nas w turnieju MIC (jeden z najlepszych turniejów na świecie) nie zakwalifikował się do drugiej rundy po porażkach z C.E.Mollerussa, AEL Cyprus y C.F.Franco Rizzi, ale nasi piłkarze poprawiali swe umiejętności w trakcie turnieju.

Trzeba też powiedzieć, że piłkarze rocznika 1999 - klasa D grali z drużynami mającymi w swych szeregach piłkarzy z rocznika 1998, a mimo to nie widać było rożnicy. Wygrali cztery mecze (C.T.Tenerife 1, FCBEscola Lima, C.T.Barcelona y C.T.Tenerife 2) i przegrali dwa z finalistami rozgrywek FCBEscola Dubai i C.E.Vitoria de Brasil, który został zwycięzcą. Ostatecznie nasza drużyna zajęła piątą pozycję co dowodzi, że dobrze pracowała w naszym projekcie.

Podsumowując, wszystkie drużyny nabyły dużo doświadczenia osobistego i sportowego co będzie procentowało w przyszłości i skonsoliduje nas wszystkich w projekcie FC Barcelona.

Dziękujemy firmie GRODNO - ELEKTRYCZNE HURTOWNIE za udzieloną nam pomoc przy organizacji wyjazdów na turnieje.

Serdecznie pozdrawiam.

Carlos Alos

Patronat

          

 

   


Partnerzy