Drodzy Rodzice,

W ostatnim czasie odbyły się finały naszej ligi wewnętrznej. Chcemy podziękować Wam wszystkim zarówno za uczestnictwo, jak i za wszystko co towarzyszyło rozgrywkom w ciągu minionego tygodnia. Zawodom towarzyszył dobry klimat i wzajemny szacunek. Widać też, że dzieci z naszej szkoły krok po kroku osiągają coraz lepszy poziom. Zdajemy sobie sprawę, że jest jeszcze dużo do zrobienia, ale dzięki Waszej pomocy nasz ambitny projekt będzie się dalej rozwijał dla dobra wszystkich polskich dzieci, gdyż jego celem jest podniesienie poziomu szkolenia sportowego.

Wszyscy Państwo otrzymaliście podsumowanie pracy dzieci trenujących w naszej szkole. W tym podsumowaniu zawarta jest ocena postępów dziecka, w odniesieniu do celów, jakie przyjęliśmy. Jeśli potrzebują Państwo więcej wyjaśnień, prosimy o kontakt z koordynatorem, który odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.

W nawiązaniu do poprzednio wysłanego listu informujemy, że dokonaliśmy nowego podziału na grupy, w celu jeszcze lepszej realizacji naszych założeń. Chcemy też, by z dzieckiem pracowali inni trenerzy. Niebawem zaczniemy kolejną ligę wewnętrzną i będziemy rozgrywać mecze między czterema centrami, co wzmocni rywalizację, a jednocześnie przyczyni się do zidentyfikowania nas, jako jednej szkoły, a nie tylko czterech oddzielnych centrów oddalonych od siebie. Mimo odległości jesteśmy jedną szkołą, jesteśmy FCBEscola Varsovia.

Chciałbym też poinformować, że przygotowujemy plan naszego udziału w turniejach międzynarodowych. W tygodniu przed Wielkanocą 4 zespoły z różnych kategorii wiekowych wezmą udział w dwóch turniejach w Barcelonie. Ma to być normalną praktyką FCB Escola Varsovia. Prawdopodobnie w czerwcu weźmiemy też udział w międzynarodowym turnieju w Lizbonie. Jeśli Państwa syn nie zostanie wybrany do reprezentacji szkoły na taki turniej, prosimy o wsparcie go i zachęcenie do jeszcze bardziej wytrwałej pracy treningowej tak, aby w przyszłości został reprezentantem szkoły. Z naszej strony będziemy starać się, aby jak największa ilość dzieci mogła uczestniczyć w tego typu turniejach.

Również chcemy poinformować, że prawdopodobnie będzie zorganizowany Campus letni, na który przyjadą trenerzy z FC Barcelona. Pracujemy nad tym projektem, który planujemy zorganizować podczas trzech pierwszych tygodni lipca.

Dziękuję za współpracę i Visca el Barça!!!

Carlos Alos
Dyrektor techniczny