Finały ligi wewnętrznej

Drodzy Rodzice i opiekunowie

Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oraz by był on pełen sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Dziękujemy też za ogromne wsparcie projektu FCBEscola Varsovia, który z każdym dniem coraz bardziej się rozwija w dużej mierze dzięki Państwa pomocy.

Chcemy teraz wyjaśnić Państwu Plan Sportowy, który przygotowaliśmy dla naszych dzieci na najbliższy okres.

Przypominamy, że od 14 do 22 stycznia będą ferie zimowe, a w okresie od 23 do 29 stycznia będziemy rozgrywać finały naszej pierwszej ligi wewnętrznej. Ostateczny kalendarz rozgrywkowy będzie znany dopiero po ostatnim meczu grupowym, jednak wcześniej możemy podać już następujące informacje:

• w poniedziałek, 23 stycznia, będą grać wszystkie dzieci z klasy A, 2000-2001 (w godz. 16.00 - 22.00)
  • we wtorek, 24 stycznia będą grać wszystkie dzieci z klasy B, 2002-2003 (w godz. 16.00 - 22.00)
  • w środę, 25 stycznia będą grać wszystkie dzieci z klasy C, 2004-2005 (w godz. 16.00 - 22.00)
  • w czwartek, 26 stycznia, będą grać wszystkie dzieci z klasy D, 1999 (w godz. 16.00 - 21.00)
  • w piątek, 27 stycznia, faza finałowa (w godz. 16.00 - 21.00)
  • w sobotę, 28 stycznia, faza finałowa (w godz. 10.00 - 19.00)
  • w niedzielę, 29 stycznia, faza finałowa (w godz. 10.00 - 18.00)

Zawody rozegrane zostaną na hali sportowej SP 4 w Markach przy ul. Dużej 3 - mapka dojazdu (przystanek końcowy linii 732 i 805 oraz 718, 738, 740 przystanek przy MarcPolu) oraz niektóre spotkania odbędą się na obiektach sportowych Gimnazjum nr 164 w Warszawie przy ul. Ostródzkiej 175 - mapka dojazdu

Pozostały szczegółowy harmonogram ustalimy po zakończeniu tych rozgrywek grupowych. Poszczególne zespoły, w zależności od wyników sportowych, zakończą rozgrywki w piątek, w sobotę lub w niedzielę.

Chcemy podziękować Państwu za chęć współpracy i poprosić o obecność dzieci w tych finałach. Dla kadry szkoleniowej FCBEV będzie bardzo istotne, by dziecko brało udział w tych rozgrywkach. Dla większości dzieci będzie to pierwsza okazja do zapoznania się z kolegami z innych Centrów.

Po zakończeniu pierwszej ligi wewnętrznej, dostarczymy Państwu raport z wynikami szkolenia Państwa dzieci w naszej szkole. Będą się mogli Państwo zapoznać z realizacją celów opracowanych dla nas przez FC Barcelona oraz dowiedzieć się jakie są postępy dziecka w realizacji tych celów.

Dokonany zostanie także nowy przydział dzieci do różnych drużyn i różnych trenerów.

Na koniec przypominamy, że pracujemy już nad szczegółami podróży, jaką niektóre z Państwa dzieci odbędą w pierwszych dniach kwietnia. Wówczas 60 dzieci z FCBEcola Varsovia weźmie udział w turnieju, który FC Barcelona przygotowuje dla swoich różnych międzynarodowych projektów. Tak jak już wcześniej informowaliśmy, poza tym terminem mamy również zagwarantowany udział w innych turniejach międzynarodowych. Chcemy, by jak największa liczba dzieci z naszej szkoły mogła wziąć w nich udział. Jeśli Państwa synowi nie uda się zakwalifikować do wyjazdu za pierwszym razem, to prosimy o zmotywowanie go do dalszych, sumiennych treningów. Okazji do wyjazdu będzie dużo, a ciężka praca na treningu przyniesie efekt i umożliwi udział w kolejnych turniejach.

Dziękuję bardzo za dotychczasową współpracę i uprzejmie proszę o kontaktowanie się z Trenerami Koordynatorami w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.

Carlos Ferrer Alos

Dyrektor Techniczny