Barca Academy Warszawa

Za nami zimowe festiwale Barca Academy

Za nami festiwale Barca Academy Warszawa rozgrywane na obiektach naszej akademii. Okres zimowy, w którym kluby nie rozgrywają spotkań ligowych, skłonił nas ku temu, by spędzić ten czas na regularnej rywalizacji międzyklubowej, podczas której unikaliśmy prowadzenia klasyfikacji czy tabel. W zimowych festiwalach Barca Academy wzięły udział zespoły z całej Polski.

W niedzielnych festiwalach wzięło udział kilkadziesiąt polskich klubów, w tym kilkuset zawodników z roczników 2011 - 2015. Mecze miały miejsce w hali pneumatycznej przy ul. Fleminga 2 oraz Ostródzkiej 175. Dzięki BARÇA Festivals zawodnicy o różnym stopniu umiejętności piłkarskich mieli okazję rywalizować z rówieśnikami z innych województw, m.in. łódzkiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego czy podkarpackiego. Projekt współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa.

Więcej…

Nabory uzupełniające do Centrum Targówek

ZAPISY

Zapraszamy wszystkich adeptów futbolu urodzonych w latach 2010 - 2013 na nabory do naszego Centrum Targówek! Odbędą się one w ramach treningów tego centrum w hali pneumatycznej przy ul. Ostródzkiej 175, natomiast miejscem regularnych zajęć od wiosny jest obiekt OSiR przy Łabiszyńskiej 20. Nasza akademia pracuje w oparciu o metodologię FC Barcelona, a prace kadry trenerskiej koordynuje w Warszawie dyrektor Jonatan Angulo.

Zajęcia testowe odbędą się w ramach Centrum Targówek, w którym treningi odbywają się 2 razy w tygodniu. Przybycie możliwe jest po wypełnieniu formularza oraz po kontakcie z koordynatorem Piotrem Olbrysiem (p.olbrys@fcbescola lub 694 526 139). Ewaluacji kandydata dokona kadra trenerska Barca Academy Warszawa.

Więcej…

Piłkarskie obozy stacjonarne z Barca Academy - ferie 2022

ZAPISY

Za oknami rozpoczęła się już zima, a razem z nią chcielibyśmy zaprosić Wasze pociechy na zimowy obóz stacjonarny z Barca Academy Warszawa. Tym razem zorganizowane zostaną 4 turnusy - dwa na Ursynowie i dwa na Białołęce. Terminy to 31.01 - 5.02 i 7.02 - 12.02 przypadające na okres ferii mazowieckich 2022. Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2009 - 2015, członków naszego klubu, jak i osoby niebędące związane z Barca Academy.

Obozy to zgrupowania stacjonarne organizowane przez oficjalną akademię FC Barcelona w Polsce. To znakomita okazja, by spędzić 5 dni pod okiem wykwalifikowanej, sygnowanej przez dyrektora Barca Academy Warszawa Jonatana Angulo kadry trenerskiej. Standardowy dzień obozu oznacza dwie jednostki treningowe, zajęcia teoretyczne z zakresu taktyki i historii FC Barcelona, a także gry integracyjne i atrakcje dodatkowe (m.in. wyjście do parku trampolin).

Więcej…

Nabór w sezonie 2021/22

ZAPISY

Jeżeli chcesz, by Twoja pociecha rozwijała się pod okiem dyrektora FC Barcelona Jonatana Angulo oraz wykwalifikowanej kadry trenerskiej to Barca Academy Warszawa zaprasza dzieci urodzone w latach 2009 - 2015 na 2 treningi testowe w Warszawie! To idealna okazja, rozpocząć przygodę w oficjalnej akademii Barcy w Polsce - pierwszej w Europie powstałej poza Hiszpanią. Zajęcia odbywają się na Ursynowie, Targówku, Tarchominie i Bemowie.

Dlaczego warto dołączyć?

Barca Academy to przede wszystkim jakość. Jesteśmy oficjalną akademią FC Barcelona - pierwszą w Europie poza Hiszpanią. Szkolimy w oparciu o metodologię Barcy implementowaną w Warszawie przez dyrektora Dumy Katalonii Jonatana Angulo.

Więcej…

Kolejne zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych za nami

W niedzielę 13 czerwca zorganizowaliśmy kolejne darmowe treningi dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności intelektualnej bądź ruchowej. Odbywają się one pod okiem specjalisty w tej dziedzinie Zbigniewa Tyca oraz trenerów Barca Academy Warszawa.

Od ponad roku - z przerwami powodowanymi pandemicznymi restrykcjami - Barca Academy organizuje zajęcia sportowe dla dzieci niepełnosprawnych. W ubiegłą niedzielę 13 czerwca na obiektach akademii przy Fleminga 2 w Warszawie odbyły się kolejne dwa treningi.

Więcej…

4 turnusy letnich obozów stacjonarnych Barca Academy w Warszawie

ZAPISY

Wyczekiwane przez wszystkich wakacje 2021 już wkrótce, a razem z nimi powracają obozy stacjonarne Barca Academy w Warszawie! Przed Wami 4 turnusy do wyboru, a każdy z nich to 5 dni rozwoju umiejętności piłkarskich pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej oficjalnej akademii FC Barcelona. Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci urodzone w latach 2009 - 2015!

Dwa pierwsze turnusy odbędą się już na początku wakacji (28.06 - 03.07 i 05-10.07), natomiast dwa kolejne w sierpniu (16-21.08 i 23-28.08). Obozy stacjonarne to obozy dochodzeniowe odbywające się przy Fleminga 2 w Warszawie, podczas których rodzice przywożą swoje pociechy rano (możliwość od godziny 8:00), a odbierają popołudniu (o godzinie 17:00). Organizator - oficjalna akademia Barcy w Polsce - zapewnia 2 sesje treningowe dziennie oparte o metodologię FC Barcelona, zajęcia multimedialne z zakresu historii i taktyki "Dumy Katalonii", gry rekreacyjne czy 2 posiłki i wodę. Cały obóz kończy sobotni turniej rozgrywany między uczestnikami danego turnusu. Każdy z nich otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo, natomiast najlepsi zostaną zaproszeni na treningi do Barca Academy Warszawa startujące już we wrześniu. Za metodologiczne przygotowanie obozu odpowiada Jonatan Angulo - dyrektor FC Barcelona.

Więcej…

Już 13 czerwca nabory do Barca Academy Warszawa!

ZAPISY

Czuwający nad treningami dyrektor FC Barcelona, wykwalifikowana kadra trenerska, infrastruktura sportowa z prawdziwego zdarzenia. Jeśli poszukujesz najlepszej drogi rozwoju piłkarskiego swojego dziecka, to już 13 czerwca (16:30) drzwi Barca Academy Warszawa ponownie otworzą się dla zawodników spoza naszego klubu. Zorganizujemy nabory dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2009 - 2015 zainteresowanych dołączeniem do oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce. Szkoła rekrutuje na kolejny sezon (2021/22) zaczynający się we wrześniu.

Nabory - oprócz podstawowych ćwiczeń i zadań pozwalających dokonać ewaluacji kandydatów - to przede wszystkim możliwość poznania naszych trenerów oraz obiektów, na których na co dzień pracujemy. To także doskonała okazja, byśmy mogli się poznać.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy