Aktualności FCB Escola Varsovia

FCBEscola Varsovia 2016 - kolejne zwycięstwo na zakończenie turnieju

W ostatnią niedzielę byliśmy świadkami zmagań młodych zawodników z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce z roczników 2006 o puchar FCBEscola Varsovia. W turnieju wzięły udział Lech Poznań, FCBEscola Varsovia, Escola Varsovia, AP Lechia Gdańsk, Akademia Piłkarska Reissa, Zagłębie Lubin, Motor Lublin oraz raków Częstochowa.

Więcej…

Pierwsza część turnieju FCBEscola Varsovia 2016 za nami!

Za nami pierwsze zmagania zawodników w IV edycji zimowego turnieju FCBEscola Varsovia dla najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. W czteroletniej historii turnieju udział wzięło ponad 100 zespołów z całej Polski oraz 1000 zawodników.

W minioną niedzielę (24.01.2016) rywalizowały ze sobą drużyny z roczników 2007 i 2008. Dzięki licznie zgromadzonym kibicom podczas rozgrywek panowała atmosfera święta piłkarskiego. Młodzi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności piłkarskie.

Więcej…

Finał ligi wewnętrznej Klas C

W sobotę (23.02.2016) zawodnicy naszej Szkoły z klas C zakończyli zmagania w Lidze Wewnętrznej FCBEscola Varsovia. W całych rozgrywkach zwyciężyły zespoły Busquets oraz Mascherano. Gratulujemy trenerom i młodym piłkarzom!

Zapowiedź kolejnej edycji turnieju FC Barcelone Escola Varsovia

Już po raz czwarty, największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelony, organizuje w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski.

Zainaugurują ją rozgrywki przeznaczone dla zawodników z kategorii wiekowych 2008 oraz 2007, które odbędą się 24 stycznia (najbliższa niedziela) w Centrum Piłkarskim FCB EV. Tydzień później do walki staną zawodnicy z rocznika 2006. W FC Barcelona Escola Varsovia CUP 2016 wezmą udział dzieci nie tylko z klubów ze stolicy, ale również z Lechii Gdańsk, Lecha Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa, Korony Kielce, Juventus Academy Bydgoszcz, Motoru Lublin, Górnika Łęczna oraz Rakowa Częstochowa. Zapraszamy wszystkich rodziców i zawodników FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia do kibicowania!


IV Bal karnawałowy za nami

W minionym tygodniu już po raz czwarty odbył się Bal Karnawałowy FC Barcelona Escola Varsovia. Po raz drugi z rzędu bawiliśmy się w Hotelu Partner przy ul. Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV, Pan Witold M. Miller - Dyrektor Organizacyjny oraz Pan Senator Marek Borowski.

Więcej…

Spotkania wigilijne FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia

Tradycyjnie już zawodnicy, trenerzy oraz rodzice zawodników FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia spotkali się na dorocznych spotkaniach wigilijnych w naszym Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. W iście światecznej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki w których nie zabrakło Wielkiej Księgi FCBEscola Varsovia, ze zdjęciami wszystich drużyn z naszego klubu. Ważnym elementem było również wręczenie tabliczek pamiątkowych rodzicom zawodników, którzy wspierali swoimi działaniami naszą Szkołę w 2015 roku.

Więcej…

Oddanie do użytku nowych obiektów w naszym Centrum Piłkarskim

Z końcem roku oddaliśmy do użytkowania dwa nowe boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem a także Centrum fizjoterapii i kształtowania motorycznego Klinika Sportu.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy