Aktualności FCB Escola Varsovia

Wizyta Pana Wicewojewody Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego w Centrum Piłkarskiem FCBEscola Varsovia

Mieliśmy przyjemność gościć dzisiaj Pana Wicewojewodę Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego - odpowiedzialnego m.in. za nieruchomości Skarbu Państwa, Panią Marię Orzechowską - Doradcę Wicewojewody Mazowieckiego oraz Pana Piotra Wieczorka - Członka Zarządu Powiatu Mińskiego. Pan Wojewoda zainteresował się zagospodarowaniem nieruchomości Skarbu Państwa, na której powstało Centrum Piłkarskie FCBEscola Varsovia. Zapoznał się również z działalnością sportową, edukacyjną i wychowawczą naszej szkoły oraz z jej osiągnięciami w tym zakresie.

Dziękujemy za wizytę!


Kolejne wygrane sparingi przed turniejem FCBEscola w Barcelonie

Reprezentacje FCBEscola Varsovia, które przygotowują się do turnieju FCBEscola w Barcelonie, rozegrały w minioną niedzielę kolejne sparingi. Wszystkie mecze zakończyły się naszymi zwycięstwami:

Więcej…

Marcin Bułka, bramkarz Escola Varsovia 1999, rozpoczyna testy w FC Barcelonie!

W minioną niedzielę nasz utalentowany zawodnik Marcin Bułka udał się z Dyrektorem Sporotwym FCBEscola Varsovia Enric'iem Davi Parerą udał do Barrcelony, gdzie od poniedziałku rozpoczyna testy piłkarskie w drużynie Dumy Katalonii. Marcin będzie trenował z drużynami La Masi do piątku.

Zapraszamy do śledzenia relacji z jego pobytu na www.facebook.com/EscolaVarsoviaOfficial

Wizyta nowego Dyrektora FCBEscola International w Warszawie

W minionym tygodniu gościlismy Panów Oscara Grau oraz Ignacio Andreu, którzy na co dzień kierują ogólnoświatowym projektem FCBEscola. Panowie nie tylko spotkali się z Panem Wiesławem Wilczyńskim Prezesem FCBEscola Varsovia oraz Panem Witoldem Millerem Dyrektorem Zarządzającym, ale również wizytowali wszystkie obiekty z których na co dzień korzystają zawodnicy naszego klubu. Przyglądali się również sesjom treningowym. Obaj byli pod wrażeniem bazy sportowej naszego klubu oraz poziomu szkolenia.

Bardzo dziekujemy za miłą wizytę. Do zobaczenia już za kilka tygodni na ogólnoświatowym turnieju FCBEscola w Barcelonie!


Wizyta Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka w Centrum Piłkarskim FCBEscola Varsovia

W miniony czwartek nasze Centrum Piłkarskie odwiedził Prezes PZPN i legenda polskiej piłki nożnej Pan Zbigniew Boniek. Był on zainteresowany rozwojem naszej akademii oraz nowoczesną infrastrukturą sportową. Po naszym obiekcie oprowadzał go Prezes Honorowy FCBEV Pan Wiesław Wilczyński. Dla obu panów było to spotkanie po latach, ponieważ od prawie 40 lat doskonale się znają.

Więcej…

Podsumowanie obozu Escola Varsovia w Rybniku

Jak co roku, w okresie ferii zimowych, nasze drużyny udały się na obóz sportowy, aby szlifować formę przed rozpoczęciem zmagań w rozgrywkach ligowych.

W tym roku przygotowania do sezonu ligowego odbyły się w Hotelu Olimpia w Kamieniu k. Rybnika (woj. Śląskie) i był podzielony na dwie tury:

  • 01-07.02.2016 -  zespoły z roczników 1999, 2000, 2001, 2002
  • 07-13.02.2016 - zespoły z roczników 2003, 2004, 2005,2006, 2007

Łącznie w zgrupowaniu wzięło udział 180 zawodników. 10 z nich, którzy znajdują się ciężkiej sytuacji materialnej, został sfinansowany częściowo lub w całości dzięki dofinansowaniu Fundacji LOTTO milion Marzeń.

Więcej…

Marcin Bułka jedzie na testy do FC Barcelony

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość!

Marcin Bułka, bramkarz ESCOLA Varsovia, został zaproszony na testy do FCB! Po testach na obozie w Rybniku, które przeprowadził szef szkolenia bramkarzy FC Barcelony Ricard Segarra, Marcin wyjeżdża na testy do najlepszego klubu na świecie. Ma szansę zostać pierwszym Polakiem w Barcelonie!

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy