Aktualności FCB Escola Varsovia

Spotkanie z księdzem Kardynałem Kazimierzem Nyczem

W miniony piątek mieliśmy przyjemność spotkać się z księdzem Kardynałem Kazimierzem Nyczem. Pan Wiesław Wilczyński, Prezes naszej akademii, przekazał pamiątkę w postaci legitymacji Socios nr 108 000 św. Jana Pawła II, świadczącej o jego przynależności do rodziny FC Barcelony. Ksiądz Kardynał interesował się rozwojem naszej akademii i przyjął zaproszenie na uroczystą wigilię Bożego Narodzenia, jaką każdego roku organizujemy w naszym Centrum Piłkarskim.

Przekaż 1% podatku na młodych piłkarzy

Szanowni Państwo,

zachęcamy Państwa do przekazania 1% PODATKU na wsparcie działalności FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia.Więcej…

Nasze trzy reprezentacje wyleciały na 5. edycję turnieju FCBEscola do Barcelony

Nasze trzy drużyny reprezentacyjne wyleciały w minioną niedzielę rano z lotniska im. Chopina w Warszawie na międzynarodowy turniej FCBEscola do Barcelony. W rozgrywkach tych biorą udział wszystkie szkoły Dumy Katalonii z całego świata. Warszawę będą reprezentowały w sumie trzy drużyny - 36 zawodników, 6 trenerów oraz Dyrektor Sportowy Davi Enric Parera. Cały harmonogram turnieju mozna znaleźć na stronie www.goo.gl/CQVuWL

Relacje ne żywo z meczów możecie śledzić na stronie www.youtube.com/watch?v=7W3Rbxz52zg

Zapraszamy do śledzenia naszych stron w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczać będziemy najświeższe wyniki oraz zdjęcia z turnieju:

Facebook - www.facebook.com/fcbescolavarsovia

Twitter - www.twitter.com/FCBEscola_Vars

Wizyta Pana Wicewojewody Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego w Centrum Piłkarskiem FCBEscola Varsovia

Mieliśmy przyjemność gościć dzisiaj Pana Wicewojewodę Mazowieckiego Sylwestra Dąbrowskiego - odpowiedzialnego m.in. za nieruchomości Skarbu Państwa, Panią Marię Orzechowską - Doradcę Wicewojewody Mazowieckiego oraz Pana Piotra Wieczorka - Członka Zarządu Powiatu Mińskiego. Pan Wojewoda zainteresował się zagospodarowaniem nieruchomości Skarbu Państwa, na której powstało Centrum Piłkarskie FCBEscola Varsovia. Zapoznał się również z działalnością sportową, edukacyjną i wychowawczą naszej szkoły oraz z jej osiągnięciami w tym zakresie.

Dziękujemy za wizytę!


Kolejne wygrane sparingi przed turniejem FCBEscola w Barcelonie

Reprezentacje FCBEscola Varsovia, które przygotowują się do turnieju FCBEscola w Barcelonie, rozegrały w minioną niedzielę kolejne sparingi. Wszystkie mecze zakończyły się naszymi zwycięstwami:

Więcej…

Marcin Bułka, bramkarz Escola Varsovia 1999, rozpoczyna testy w FC Barcelonie!

W minioną niedzielę nasz utalentowany zawodnik Marcin Bułka udał się z Dyrektorem Sporotwym FCBEscola Varsovia Enric'iem Davi Parerą udał do Barrcelony, gdzie od poniedziałku rozpoczyna testy piłkarskie w drużynie Dumy Katalonii. Marcin będzie trenował z drużynami La Masi do piątku.

Zapraszamy do śledzenia relacji z jego pobytu na www.facebook.com/EscolaVarsoviaOfficial

Wizyta nowego Dyrektora FCBEscola International w Warszawie

W minionym tygodniu gościlismy Panów Oscara Grau oraz Ignacio Andreu, którzy na co dzień kierują ogólnoświatowym projektem FCBEscola. Panowie nie tylko spotkali się z Panem Wiesławem Wilczyńskim Prezesem FCBEscola Varsovia oraz Panem Witoldem Millerem Dyrektorem Zarządzającym, ale również wizytowali wszystkie obiekty z których na co dzień korzystają zawodnicy naszego klubu. Przyglądali się również sesjom treningowym. Obaj byli pod wrażeniem bazy sportowej naszego klubu oraz poziomu szkolenia.

Bardzo dziekujemy za miłą wizytę. Do zobaczenia już za kilka tygodni na ogólnoświatowym turnieju FCBEscola w Barcelonie!


Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy