Aktualności FCB Escola Varsovia

V edycja Międzynarodowego Turnieju Białe Orły CUP za nami!

W dniach 28-29.05.2016 na obiektach Centrum Piłkarskiego FCBEV w Warszawie odbyła się V edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Białe Orły CUP. W 3 kategoriach wiekowych rywalizowały 24 zespoły z Polski i zagranicy. Udział w rozgrywkach wzięło ponad 300 zawodników z całej Europy. Rozgrywki przebiegły na najwyższym poziomie organizacyjnym i sportowym. Atmosferę wielkiego widowiska stworzyło ponad 2000 kibiców z Polski, Włoch, Anglii i Hiszpanii.

Więcej…

Oświadczenie

Oświadczamy, iż informacje opublikowane przez portal Salon24.pl i gazetę Fakty i Mity są oszczerczą akcją sterowaną przez grupę interesów, której celem jest likwidacja działalności FCBEscola Varsovia na terenach dzierżawionych od Polfa Tarchomin.

Wobec powyższego sprawa została skierowana do prokuratury. 

Zarząd szkoły FCBEscola Varsovia

Rekrutacja do klas piłkarskich Escola Varsovia na rok szkolny 2016/2017

Od roku Escola Varsovia współpracuje z Zespołem Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie, prowadząc klasy piłkarskie. O angaż w nich mogą ubiegać się zawodnicy z całej Polski - osoby mieszkające poza Warszawą mają możliwość zakwaterowania w internacie szkoły.

Zajęcia piłkarskie prowadzone są przez trenerów FCBEscola Varsovia, oficjalnej szkoły FC Barcelony w Warszawie na jej obiektach w Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2.

Więcej…

Spotkanie z księdzem Kardynałem Kazimierzem Nyczem

W miniony piątek mieliśmy przyjemność spotkać się z księdzem Kardynałem Kazimierzem Nyczem. Pan Wiesław Wilczyński, Prezes naszej akademii, przekazał pamiątkę w postaci legitymacji Socios nr 108 000 św. Jana Pawła II, świadczącej o jego przynależności do rodziny FC Barcelony. Ksiądz Kardynał interesował się rozwojem naszej akademii i przyjął zaproszenie na uroczystą wigilię Bożego Narodzenia, jaką każdego roku organizujemy w naszym Centrum Piłkarskim.

Przekaż 1% podatku na młodych piłkarzy

Szanowni Państwo,

zachęcamy Państwa do przekazania 1% PODATKU na wsparcie działalności FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia.Więcej…

Nasze trzy reprezentacje wyleciały na 5. edycję turnieju FCBEscola do Barcelony

Nasze trzy drużyny reprezentacyjne wyleciały w minioną niedzielę rano z lotniska im. Chopina w Warszawie na międzynarodowy turniej FCBEscola do Barcelony. W rozgrywkach tych biorą udział wszystkie szkoły Dumy Katalonii z całego świata. Warszawę będą reprezentowały w sumie trzy drużyny - 36 zawodników, 6 trenerów oraz Dyrektor Sportowy Davi Enric Parera. Cały harmonogram turnieju mozna znaleźć na stronie www.goo.gl/CQVuWL

Relacje ne żywo z meczów możecie śledzić na stronie www.youtube.com/watch?v=7W3Rbxz52zg

Zapraszamy do śledzenia naszych stron w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczać będziemy najświeższe wyniki oraz zdjęcia z turnieju:

Facebook - www.facebook.com/fcbescolavarsovia

Twitter - www.twitter.com/FCBEscola_Vars

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy