Barca Academy Warszawa

Godziny naborów uzupełniających

Wielkimi krokami zbliża się nabór uzupełniający 9 września. Poniżej przedstawiamy dokładne godziny testów dla poszczególnych roczników.

Szanowni Państwo, oto harmonogram naborów do Barca Academy 9 września:

Więcej…

Czas na nabór uzupełniający na sezon 2018/19

Jeśli twoje dziecko chciałoby rozpocząć swoją przygodę w oficjalnej akademii FC Barcelona, to mamy dobre wieści! 9 września odbędzie się nabór uzupełniający na sezon 2018/19! Zapisy znajdują się TUTAJ.

Wystarczy uzupełnić kilka podstawowych informacji o dziecku i w niedzielę 9 września przyjechać pod adres Fleminga 2 w Warszawie, czyli do naszego centrum głównego na Tarchominie. Godzina rozpoczęcia testów zostanie podana na przełomie sierpnia i września. 

Jakie są największe zalety Barca Academy Warszawa? Przede wszystkim unikalny na skalę światową system szkolenia. Jeśli chciałbyś, by twoje dziecko zaczęło trenować takimi schematami, jakich używano szkoląc gwiazdy pokroju Messiego czy Iniesty, to jest to wyjątkowa okazja, ponieważ kolejne nabory odbędą się dopiero w przyszłym roku. Zawodnikami zajmują się wykwalifikowani szkoleniowcy, którzy ukończyli kursy trenerskie UEFA oraz władają językiem polskim i angielskim.

Treningi w trakcie sezonu odbywają się w pięciu różnych centrach - na Tarchominie, Targówku, Bemowie, Ursynowie i Wilanowie. Dołączyć można do konkretnego centrum, które odpowiada Państwu najbardziej. Centra trenują dwa razy w tygodniu, a ponadto w soboty - w centrum głównym na Tarchominie - odbywają się rozgrywki Ligi Wewnętrznej. Zespoły naszej Akademii wyjeżdżają także na turnieje zagraniczne.

Nie zwlekaj i daj swojemu dziecku szansę, by trenowało w oparciu o metodologię FC Barcelona - czyli tak, jak trenują najlepsi. Do zobaczenia!

Poznajmy się bliżej #3: koordynator Maciej Kublik

O tysiącach przebytych kilometrów, które zaprowadziły go do FCBEscola Varsovia, pracy wykonywanej w tarchomińskim centrum czy zainteresowaniu żużlem porozmawialiśmy z koordynatorem centrum na Tarchominie Maciejem Kublikiem. Zapraszamy do lektury trzeciego tekstu z serii "Poznajmy się bliżej"!

- Jesteś jedną z najbardziej orygnialnych postaci w FCBEscola Varsovia, bo musiałeś przebyć kawał drogi, by dostać się do Warszawy i akademii. Kiedy i jak zaczęła się ta przygoda?

- Zaczęło się w 2013 roku, kiedy przyjechałem tu z synem Natanem. Testy miały być niespodzianką. Przeszedł je, dostał się do FCBKids. Z Zielonej Góry dowoziliśmy go 2 razy w tygodniu na trening. Wyjeżdżaliśmy o 10 rano, wracaliśmy o pierwszej w nocy. Tak dojeżdzaliśmy pół roku. Byliśmy pewni, że młody po czasie spasuje, odpuści. Po pół roku żona mówi: Dobra, przeprowadzamy się, bo dalej tak nie mogliśmy żyć. W Zielonej Górze mieliśmy pracę (żona miała swoją firmę, ja pracowałem w domu dla trudnej młodzieży), mieszkanie i tak dalej. W miesiąc czasu załatwiliśmy jednak wszystko - nową pracę, szkołę, mieszkanie. Dużo w tym pomocy naszej rodziny. Zapytałem wtedy o staż, dostałem się do Adriana Langiera.


Więcej…

Za nami Festiwal Sportu!

W niedzielę 10.06. w FCBEscola Varsovia odbył się Festiwal Sportu. Na imprezie współorganizowanej z Ministerstwem Sportu i Turystyki nie zabrakło ani dobrej frekwencji ani wielkich emocji!

Więcej…

Ponad trzystu zawodników, 24 zespoły i wielkie emocje. Odbył się Escola Varsovia CUP

W dniu 26-27 maja na terenie klubu Escola Varsovia i szkółki FCBEscola Varsovia odbył się międzynarodowy turniej Escola Varsovia CUP. 24 drużyny goszczące na warszawskiej Białołęce dostarczyły kibicom niemałych emocji. Po dwudniowej rywalizacji zespołów z Polski, Czech, Ukrainy i Litwy najlepsze we wszystkich rocznikach okazały się ekipy z FCBEscola.

Turniej rozpoczął się w sobotni poranek. Mimo nienajlepszej pogody w Warszawie zjawiło się kilkuset kibiców dopingujących młodych adeptów futbolu. Nie zabrakło meczów rozgrywanych w akompaniamencie kibicowskiego bębna i piłkarskich przyśpiewek. Pierwszego dnia wyłoniono najlepsze drużyny fazy grupowej. Do par półfinałowych dostały się: w roczniku 2007 - Wisła Płock vs FCBEscola Varsovia ll i Ursus Warszawa vs FCBEscola Varsovia l, w roczniku 2008 - FCBEscola Varsovia l vs KS FFA Warszawa i Banik Ostrawa vs Lotos Baltica oraz w roczniku 2009 - Korona Kielce vs FK Salcia i Dolcan Ząbki vs FCBEscola Varsovia.

Więcej…

Poznajmy się bliżej #2 - koordynator Grzegorz Kończyński

alt
Czas na drugi wywiad z cyklu "Poznajmy się bliżej"! Kolejnym rozmówcą jest koordynator #EscolaTargówek, Grzegorz Kończyński. Jak wygląda dzień koordynatora i trenera zarazem? Która biografia piłkarska jest najlepsza? Co dowódca ośrodka na Targówku chce osiągnąć w swojej trenerskiej karierze? Tego wszystkiego dowiecie się z wywiadu poniżej, zapraszamy!

- Od kiedy pracujesz w FCBEscola Varsovia?

- Od grudnia 2013 roku. Zacząłem od stażu, w lutym byłem już trenerem i byłem na swoim pierwszym obozie. Od września 2014 pełnię rolę koordynatora.

Więcej…

Poznajmy się bliżej! - koordynator Damian Król

Damian Król

Zapraszamy na #1 odcinek z cyklu "Poznajmy się bliżej", na początek Damian Król, koordynator centrum BEMOWO.


Na kim wzorował się jako dziecko koordynator centrum na Bemowie?  Co trenerzy #FCBEscola robią w wolnym czasie? Co Escola oferuje w porównaniu z innymi akademiami w Polsce? O tym - i nie tylko o tym - porozmawialiśmy z Damianem Królem, koordynatorem bemowskiego centrum FCBEscola Varsovia. Zapraszamy!


Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy