Barca Academy Warszawa

Obóz letni 2019 dla zawodników Barça Academy

ZAPISY

Rusza rejestracja na obóz letni dla wszystkich zawodników naszej akademii! Ponownie na przygotowujące do trudów sezonu zgrupowanie wybierzemy się na Mazury. Tym razem to malownicza miejscowość Ryn.

Barça Academy do sezonu 2019/2020 przygotuje się na Mazurach. Zaproszenie na obóz letni kierowane jest do wszystkich zawodników naszej szkoły, czyli chłopców i dziewczynek z roczników 2013-2007. Organizujemy w lipcu 2019 dwa oddzielne turnusy dla grupy młodszej i starszej.

Więcej…

Przekaż 1% podatku na rzecz Barca Academy

alt

Drodzy rodzice i sympatycy! Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem naszej sportowej, wychowawczej i charytatywnej działalności, zachęcamy do przekazania na rzecz Barca Academy Warszawa 1% podatku!

Szczegóły dotyczące przekazania podatku na rzecz oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce znajdują się poniżej.


Więcej…

Nowość! Ruszają zapisy na obozy dziewczynek


ZAPISY

Tego jeszcze nie było! Barca Academy Warszawa organizuje obozy stacjonarne dla dziewczynek! Odbędą się one w trakcie ferii województwa mazowieckiego.

Jeżeli twoja córka interesuje się piłką nożną lub chce po prostu aktywnie spędzić tydzień ferii, to mamy świetne wieści. Zapraszamy na oficjalny obóz stacjonarny FC Barcelona!

Więcej…

Spotkajmy się! Nadchodzi VII edycja Balu Karnawałowego i Gala Piłkarska

ZAPISY

Początek roku kalendarzowego to znakomita okazja do spotkania. Po raz siódmy organizujemy już zatem Bal Karnawałowy, a także podsumowującą rok Galę Piłkarską. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na imprezę, podczas której spotkamy się w gronie osób współtworzących naszą akademię i nie tylko!

Bal Karnawałowy to spotkanie osób stanowiących na co dzień o sile Barca Academy Warszawa oraz Escoli Varsovia. Zarządu, trenerów, sympatyków. W styczniu 2019 roku nie zabraknie też miejsca dla naszych zawodników. Chcielibyśmy uhonorować autorów sukcesów bieżącego roku. Spotkajmy się, by podsumować to, co za nami, a także po to, by nakreślić plany na nadchodzący rok 2019.

Więcej…

Zapraszamy na zimowe obozy stacjonarne 2019

ZAPISY

Zastanawiasz się już nad zaplanowaniem ferii zimowych 2019 dla swojej pociechy? Dobrze się składa. Barca Academy Warszawa zaprasza wszystkie dzieci urodzone w latach 2012-2007 na obozy stacjonarne w Warszawie!

Obozy Barca Academy to idealna okazja do poznania oficjalnej akademii "Dumy Katalonii" w Polsce dla osób z zewnątrz. Rejestrację otwieramy bowiem dla wszystkich chętnych, niezależnie od przynależności klubowej czy braku takiego doświadczenia. Szczegóły znajdziecie Państwo poniżej.

Więcej…

Na obóz zimowy pojedziemy... na Mazury!

ZAPISY

Wielkimi krokami zbliża się okres zimowy. Zdając sobie sprawę z tego, jaką rolę w rozwoju zawodnika odgrywają intensywnie przepracowane obozy piłkarskie, Barca Academy zaprasza swoich piłkarzy na wyjazd do Wilkas. Zapraszamy do rejestracji!

Jaki jest cel obozu? Jak najlepsze przygotowanie graczy Barca Academy do okresu wiosna-lato 2019. Czeka nas tydzień spędzony w bardzo komfortowych warunkach. Niech dobry standard obiektu, w którym będziemy gościć, nie łudzi was jednak, że to będzie czas odpoczynku. Zawodników naszej akademii czekają dwie jednostki treningowe dziennie, mecze kontrolne, zajęcia motoryczne czy taktyczne (w sali multimedialnej).

Więcej…

Gościliśmy kolejny Festiwal Sportu!

Tym razem sobota w Barca Academy Warszawa nie była dniem takim, jak zwykle. W weekend, wspólnie ze współfinansującym wydarzenie Ministerstwem Sportu i Turystyki, zorganizowaliśmy na obiektach akademii Festiwal Sportu!

Czym było wydarzenie jednym zdaniem? To swoisty dzień otwarty oficjalnej akademii FC Barcelona. Nie zabrakło emocji, uśmiechu, ale i rywalizacji. Dzień przy Fleminga rozpoczął się wcześnie, bo już od 9 rana na naszych boiskach gościły prawdziwe tłumy. Oglądaliśmy Ligę Wewnętrzna, w ramach której mecze rozgrywały drużyny z pięciu centrów Barca Academy Warszawa, czyli z pięciu różnych dzielnic.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy