Barca Academy Warszawa

Obozy stancjonarne za nami

Ponad 200 szczęśliwych i zadowolonych młodych adeptów piłki nożnej w wieku od 5 do 12 lat, wzięło udział w tygodniowych obozach piłkarskich dochodzeniowych i stacjonarnych prowadzonych według systemu FC Barcelony przez trenerów oficjalnej szkoły FCB w Warszawie. Treningi odbywały się w bazie sportowej Centrum Piłkarskie FCBEscola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2 w terminach od 10 do 29 sierpnia 2014 roku. Każdy młody zawodnik dostał sprzęt treningowy FCBEV firmy NIKE : koszulkę, t-shirt na zajęcia rekreacyjne, spodenki oraz getry.

Więcej…

Wspomóż FCBEV - zostań redaktorem

Szkoła Piłkarska FCB Esola Varsovia zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane redagowaniem strony fcbescola.pl i escolavarsovia.pl. Poszukujemy osób związanych z projektem z poszczególnych centów treningowych oraz roczników. 

Jeśli posiadasz duużo wolnego czasu, potrafisz napisać ciekawą relację, interesuje Cię tematyka sportowa, a ponadto nie jest Ci obojętny los FCBEV i trenujących tu dzieci, prosimy - zgłoś się do nas i zostań naszym redaktorem.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego (link).

Projekt FCBCamp Polonia 2014 zakończony!!!

W miniony weekend zakończyliśmy 3 edycję projektu FCBCamp Polonia 2014, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Tegoroczne Campy odbyły się w Barcicach, Rynie oraz Gniewinie. W letnich obozach piłkarskich wzięło udział ponad 200 dzieci z Polski i świata (z 5 krajów).

Więcej…

Kropka nad "i"

Stawiając przysłowiową kropkę nad "i" w sezon"i"e 2013/14 zespoły 2003 i 2004 wzięły w minionym tygodniu udział w silnie obsadzonych turniejach.

Rocznik 2003 wystąpił w organizowanym przez Akademię Piłkarską 21 z Krakowa turnieju Murapol Cup 2014. Turniej z niesamowicie atrakcyjnymi sportowo rywalami ? Polskę reprezentowały: AP21, Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów, Legia Warszawa i FCB Escola Varsovia ? zaś Europę: Celtic Glasgow, Dynamo Kijów, SC Heerenveen, Manchester United i Valencia CF.

Więcej…

Prof. Marek Belka z wizytą w FCB Escola Varsovia

W dniu 30.05.2014 na zaproszenie Prezesa Honorowego FCBEV Wiesława Wilczyńskiego nasze centrum piłkarskie przy ul. Fleminga 2 w Warszawie odwiedził Prezes Narodowego Banku Polskiego Profesor Marek Belka. Warto dodać, że Pan Profesor Belka był pierwszym Ministrem Sportu RP, a jego zainteresowania sportowe są bardzo głębokie.

Więcej…

Z wizytą u Ministra Sportu

W dniu 7 maja 2014 na zaproszenie Ministra Sportu Pana Andrzeja Biernata odbyło się spotkanie z delegacją reprezentującą FCB Escola Varsovia - Wiesław Wilczyński, Carlos Alos, Witold Miller. W spotkaniu wziął udział również V-ce Minister Sportu - Pan Tomasz Półgrabski.

Stoją od lewej: Witold Miller, Wiesław Wilczyński, Andrzej Biernat, Carlos Alos, Tomasz Półgrabski.

Stoją od lewej: Witold Miller - Dyrektor Organizacyjny FCBEV , Wiesław Wilczyński - Prezes Honorowy FCBEV, Andrzej Biernat - Minister Sportu, Carlos Alos - Dyrektor Sportowy FCBEV, Tomasz Półgrabski - Wiceminister Sportu.

Więcej…

FCB Escola Varsovia na podium!

Zawodnicy FC Barcelona Escola Varsovia zwyciężają drużyny FC Barcelona i młodych piłkarzy z Brazylii podczas III Miedzynarodowego Turnieju FC Barcelona Escola

W dniach 14-17.04 2014 r. FCB Escola Varsovia uczestniczyła w III Miedzynarowodym Turnieju Szkół FCB Escola.

Polskę reprezentowały dwa zespoly FCB Escola VARSOVIA: 2006 r. i 2004 r. Dla naszych zawodników było to bardzo duże przeżycie i doświadczenie. Atmosfera podczas turnieju była bardzo dobra, licznie zgromadzona publiczność z wielu krajów głośno dopingowała swoich zawodnikow.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy