Aktualności FCB Escola Varsovia

Rekrutacja i turniej najmłodszych - 02.06.2013

W dniu 02.06.2013 roku odbyły się nabory uczniów do FCBEscola Varsovia na rok szkolny 2013/2014. W testach sportowych wzięło udział ponad 600 dzieci z Polski oraz Europy. Poziom sprawności fizycznej oraz umiejętności technicznych dzieci był bardzo wysoki. W sprawną organizację tego ogromnego przedsięwzięcia oraz ocenianie młodych talentów zostało zaangażowanych ponad 20 szkoleniowców z warszawskiej szkoły FC Barcelony. Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas oraz zaufanie jakim obdarzacie nasz projekt piłkarski. Wyniki zostaną rozesłane do Państwa już wkrótce. Życzymy powodzenia!

Tuż przed naborami do szkoły odbyły się rozgrywki wewnętrzne FCBEV dla dzieci z roczników 2006/2007 trenujących w naszych ośrodkach piłkarskich. Licznie zgromadzone rodziny oraz kibice mogli podziwiać naszych najmłodszych zawodników. Emocje były ogromne! Chłopcy zaprezentowali świetne umiejętności piłkarskie, ukoronowane wieloma pięknymi akcjami oraz niesamowitymi bramkami. Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za zaangażowanie oraz sportową walkę w duchu FAIR-PLAY. Gratulujemy! Na zakończenie rozgrywek każde dziecko otrzymało certyfikat od zarządu szkoły FCBEV.

.

Centrum Piłkarskie FC Barcelona Escola Varsovia - marzenia się spełniają

Po trwających ponad rok staraniach oraz negocjacjach prowadzonych przez założyciela szkoły Pana Wiesława Wilczyńskiego w sprawie pozyskania nieruchomości o charakterze sportowym, pragniemy poinformować że mamy już własne Centrum Piłkarskie.

Więcej…

Wizyta delegacji litewskiej w FCBEV

W dniu 06 maja 2013 roku Zarząd FCB Esola Varsovia gościł w Warszawie delegację z Litwy, w osobach Czesława Okińczyca - Doradcy Premiera Republiki Litewskiej, byłego Posła, wielokrotnie odznaczanego orderami za zasługi dla Polski, Litwy i narodu polskiego przez Prezydentów RP, Rolandasa Skaisgirisa - Prezesa Litewskiej Ligi Zawodowej Piłki Nożnej oraz Justinasa Garliauskasa dyrektora Pradas Media.

Więcej…

Powołania z FC Barcelona dla naszych zawodników

Po świetnych występach reprezentacji FCBEV na turnieju organizowanym przez FC Barcelonę w Hiszpanii nasi uczniowie otrzymali powołania na prestiżowy turniej MIC w Andorze. W turnieju tym występowały dotychczas takie zespoły jak: Manchester Utd., Liverpool, Espanyol, Athletico Madryt, Valencia, Villarreal i inni.

Wybrani wychowankowie FCB Escola Varsovia z roczników 2004 oraz 2005 wraz z wychowankami FC Barcelony stworzą wspólne drużyny, które będą reprezentować szkołę FC Barcelona na międzynarodowej arenie w dniach 1-2 czerwca 2013 r.

Jesteśmy dumni, że już po dwóch latach działalności warszawskiej Escoli uzyskane wyniki szkoleniowe oraz organizacyjne zostały docenione przez FC Barcelonę. Otrzymane zaproszenie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i podnosi rangę oraz prestiż FCB Escola varsovia.

SUMMER CAMP POLAND - KLESZCZÓW 2013

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że już po raz drugi będziemy organizować międzynarodowy projekt FCB Camp.

Obozy piłkarskie skierowane są do dzieci z całego świata urodzonych w latach 2006-2000. Campy prowadzone są przez trenerów z FC Barcelony oraz warszawskiej szkoły piłkarskiej FCB Escola Varsovia. Tegoroczne zgrupowania odbędą się w Kleszczowie, w nowoczesnym centrum sportowym SOLPARK. Zajęcia treningowe wg. systemu FC Barcelony oraz urozmaicony program zajęć dodatkowych, sprawią, że dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie fcbcamp.pl.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy!
Zespół FCB


Sukcesy FC Barcelona Escola Varsovia na turnieju w Barcelonie

W tygodniu przedświątecznym 4 zespoły FCB Escola Varsovia uczestniczyły w turnieju organizowanym przez FCB. W turnieju wzięło ponad 600 piłkarzy, 52 zespoły reprezentujące akademie piłkarskie z kilkunastu krajów. Oprócz organizatorów, czyli drużyn FCB były drużyny z tak egzotycznych krajów dla piłki nożnej jak Indie, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Obserwując poczynania tych piłkarzy należy sądzić iż geografia światowej piłki w najbliższych latach bardzo się zmieni. Najwyższy poziom reprezentowały zespoły gospodarzy, jednak w kilku kategoriach drużyny FCB Escola Varsovia prowadziły wyrównane pojedynki. Szczególnie ciekawy był mecz w kategorii U-10 z pierwszym zespołem Barcelony, nasi chłopcy walczyli z dużą determinacją, reprezentowali wysokie umiejętności piłkarskie, przegrali 0:2, ale zdobyli uznanie wielu kibiców i trenerów.

Więcej…

Informacja po naborach do FCBEV

FCB Escola Varsovia cieszy się olbrzymią renomą. Zdobyliśmy ją dzięki wysokiemu poziomowi szkolenia sportowego oraz perfekcyjnej organizacji. Potwierdzeniem tych walorów był niedzielny finał akcji naborów do szkoły.

Już na etapie rejestracji chętnych przekonaliśmy się jak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasza działalność. Do testów zgłosiło się ponad 400 dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Co charakterystyczne, akcja nasza po raz kolejny objęła swym zasięgiem całą Europę. Jak zwykle wśród chętnych do gry w naszych barwach, obok dzieci z całej Polski, znaleźli się przedstawiciele innych krajów, którzy przemierzyli nierzadko kilka tysięcy kilometrów, by dać sobie szansę trenowania i grania z FCB Escola Varsovia.

 

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy