Barca Academy Warszawa

Nadchodzą zimowe obozy stacjonarne Barca Academy!

ZAPISY

Ferie zimowe tuż, tuż, a razem z nimi znów otwieramy się na zawodników spoza naszej akademii! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zarówno nie trenujących na co dzień w bordowo-granatowych barwach, jak i członków naszej szkoły - do uczestnictwa w oficjalnych obozach stacjonarnych Barca Academy!

Odbędą się one w dwóch różnych terminach - tak, by wziąć w nich mogli udział wszyscy chętni. Pierwszy z nich to 10-15.02, drugi to 17-22.02.2020. Obozy w pełni bazują oczywiście na metodologii szkolenia FC Barcelona. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA. Zakończą się sobotnim turniejem wewnętrznym rozgrywanym przez wszystkich uczestników.

Więcej…

Zapraszamy na obóz zimowy Barça Academy w Nadrzeczu

ZAPISY

Zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz zapraszamy Was - drodzy rodzice i zawodnicy Barça Academy - na obóz zimowy w Nadrzeczu! To świetna okazja do tego, by nie tylko spędzić aktywnie czas ferii, ale doskonalić swoje umiejętności i wiedzę piłkarską w oparciu o metodologię FC Barcelona.

Obóz odbędzie się w trakcie trwania ferii mazowieckich, dokładnie w terminie 9-15 lutego, a więc w pierwszym tygodniu przerwy. Spędzimy go razem w Nadrzeczu, miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Głównymi celami zgrupowania dla naszych roczników 2008-20013 jest pracą nad zagadnieniami (tzw. celami) taktycznymi oraz technicznymi, doskonalenie rozumienia gry i - pomiędzy sesjami treningowymi - po prostu dobra zabawa i odpoczynek.

Więcej…

Escola Varsovia CUP za nami

Dwustu zawodników, 16 drużyn, setki kibiców z całej Europy. W Warszawie zakończył się wspierany przez Miasto Stołeczne Warszawa czy Ministerstwo Sportu i Turystyki międzynarodowy Escola Varsovia CUP 2019. W turnieju rywalizowały europejskie zespoły w kategoriach U-11 i U-10, takie jak Everton, AS Roma czy Olympiakos Pireus.

Tegoroczna edycja Escola Varsovia CUP przyciągnęła w weekend 25-26.05. na warszawski Tarchomin topowe akademie. W pierwszy dzień najlepsze w rozgrywkach grupowych okazały się w kategorii U-10 zespół organizatora Barça Academy Warszawa i AS Roma (grupa A) oraz Everton i Champion Warszawa, który niespodziewanie wyprzedził angielskie Stoke City (grupa B). Wśród chłopców o rok starszych z awansu do fazy pucharowej cieszyła się zaś Legia Warszawa i litewska FK Ketera (grupa A) oraz Olympiakos Pireus i Zagłębie Sosnowiec (grupa B).

Więcej…

Ruszają zapisy na otwarte obozy stacjonarne!

ZAPISY

Lato tuż tuż, a razem z nim znów otwieramy się na zawodników spoza naszej akademii! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zarówno nie trenujących na co dzień w bordowo-granatowych barwach, jak i członków naszej szkoły - do uczestnictwa w oficjalnych obozach stacjonarnych Barca Academy!

Odbędą się one w czterech różnych terminach - tak, by wziąć w nich mogli udział wszyscy chętni. Pierwsze dwa turnusy przypadają na początek wakacji (24-29.06 i 1-6.07). Dwa ostatnie z kolei odbędą się w drugiej połowie sierpnia (19-24.08. oraz 26.08-01.09). Obozy są w pełni oparte o metodologię szkolenia FC Barcelona. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA.

Więcej…

Obóz letni 2019 dla zawodników Barça Academy

ZAPISY

Rusza rejestracja na obóz letni dla wszystkich zawodników naszej akademii! Ponownie na przygotowujące do trudów sezonu zgrupowanie wybierzemy się na Mazury. Tym razem to malownicza miejscowość Ryn.

Barça Academy do sezonu 2019/2020 przygotuje się na Mazurach. Zaproszenie na obóz letni kierowane jest do wszystkich zawodników naszej szkoły, czyli chłopców i dziewczynek z roczników 2013-2007. Organizujemy w lipcu 2019 dwa oddzielne turnusy dla grupy młodszej i starszej.

Więcej…

Przekaż 1% podatku na rzecz Barca Academy

alt

Drodzy rodzice i sympatycy! Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem naszej sportowej, wychowawczej i charytatywnej działalności, zachęcamy do przekazania na rzecz Barca Academy Warszawa 1% podatku!

Szczegóły dotyczące przekazania podatku na rzecz oficjalnej akademii FC Barcelona w Polsce znajdują się poniżej.


Więcej…

Nowość! Ruszają zapisy na obozy dziewczynek


ZAPISY

Tego jeszcze nie było! Barca Academy Warszawa organizuje obozy stacjonarne dla dziewczynek! Odbędą się one w trakcie ferii województwa mazowieckiego.

Jeżeli twoja córka interesuje się piłką nożną lub chce po prostu aktywnie spędzić tydzień ferii, to mamy świetne wieści. Zapraszamy na oficjalny obóz stacjonarny FC Barcelona!

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy