Barca Academy Warszawa

Obóz letni dla chłopców i dziewczynek na Mazurach

ZAPISY

Dzięki najnowszym decyzjom rządowym, pomimo panującej pandemii, obozy wypoczynkowe latem 2020 roku będą możliwe! W związku z tym Barca Academy Warszawa zaprasza wszystkich zawodników naszej akademii do udziału w obozie w Wilkasach na Mazurach! Turnusy odbędą się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Obóz z Barca Academy to znakomita okazja do podniesienia swoich piłkarskich umiejętności i spędzenia wakacyjnego czasu wśród kolegów ze swojego klubu. Oczywiście w tym roku przestrzegać będziemy obostrzeń związanych z bezpieczeństwem w czasie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19.

Więcej…

Trwa nabór do Barça Academy i Barça Academy Kids


ZAPISY

Zastanawiasz się jak rekompensować dziecku okres pandemii? Może warto być niekonwencjonalnym i... zaprowadzić swoją pociechę na trening oficjalnej akademii FC Barcelona? Z darmowymi treningami próbnymi czekamy na młodych adeptów piłki w Barça Academy Kids oraz w poszczególnych rocznikach Barça Academy!

Barça Academy Kids (wcześniej FCBKids) to grupy treningowe dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Następnym etapem szkolenia w akademii "Dumy Katalonii" jest projekt główny - Barça Academy, w której znajduje się ośmiuset zawodników w wieku 6-12 lat. Tam jesteśmy otwarci na nowe twarze w zależności od rocznika i centrum treningowego. Czym charakteryzują się oba projekty?

Więcej…

Ruszyły zajęcia dla niepełnosprawnych!

Kilkadziesiąt dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej ma okazję trenować piłkę nożną w Barca Academy Warszawa! W marcu akademia Barcelony wystartowała z bezpłatnym projektem "Piłka dla wszystkich".

Uśmiechnięte dzieci, zadowoleni rodzice, trening dopasowany pod kątem różnych typów niepełnosprawności. Wraz z początkiem marca ruszyły zajęcia "Piłka dla wszystkich". Sesje treningowe trwają godzinę, a dziećmi zajmują się trenerzy-specjaliści i fizjoterapeuta.

Więcej…

Czas na VIII Bal Karnawałowy i Galę Piłkarską

ZAPISY

Początek roku kalendarzowego to znakomita okazja do spotkania. Po raz ósmy organizujemy już zatem Bal Karnawałowy, a także podsumowującą rok Galę Piłkarską. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na odbywającą się 17 stycznia 2020 imprezę, podczas której spotkamy się w gronie osób współtworzących naszą akademię i nie tylko!

Bal Karnawałowy to spotkanie osób stanowiących na co dzień o sile Barca Academy Warszawa oraz Escoli Varsovia. Zarządu, trenerów, sympatyków. W styczniu 2020 roku nie zabraknie też miejsca dla naszych zawodników. Chcielibyśmy uhonorować autorów sukcesów bieżącego roku. Spotkajmy się, by podsumować to, co za nami, a także po to, by nakreślić plany na nadchodzący rok 2020.

Więcej…

Akademia techniki piłkarskiej, czyli Barcelona rusza z nowym programem

ZAPISY

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby trening oparty o metodologię FC Barcelona, ale mający na celu rozwój umiejętności technicznych danego zawodnika? Teraz możecie przekonać się o tym za sprawą nowatorskiego projektu Barcy pod nazwą "Development Program". To Akademia Techniki Piłkarskiej otwarta zarówno na zawodników naszej szkoły, jak i osoby spoza.

Zajęcia startują w dwóch lokalizacjach do wyboru - na Białołęce przy ul. Ostródzkiej 175 i na Ursynowie przy Kajakowej 10. Grupy treningowe będą oscylowały wokół ośmiu osób. W trakcie zajęć główny nacisk położony zostanie na szlifowanie umiejętności technicznych zawodnika, ale również proces podejmowania decyzji. Nie będzie to więc klasyczny trening indywidualny, ale zajęcia, podczas których konkretne ćwiczenia osadzane będą w warunkach boiskowych z obecnością rywala.

Więcej…

Nadchodzą zimowe obozy stacjonarne Barca Academy!

ZAPISY

Ferie zimowe tuż, tuż, a razem z nimi znów otwieramy się na zawodników spoza naszej akademii! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zarówno nie trenujących na co dzień w bordowo-granatowych barwach, jak i członków naszej szkoły - do uczestnictwa w oficjalnych obozach stacjonarnych Barca Academy!

Odbędą się one w dwóch różnych terminach - tak, by wziąć w nich mogli udział wszyscy chętni. Pierwszy z nich to 10-15.02, drugi to 17-22.02.2020. Obozy w pełni bazują oczywiście na metodologii szkolenia FC Barcelona. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA. Zakończą się sobotnim turniejem wewnętrznym rozgrywanym przez wszystkich uczestników.

Więcej…

Zapraszamy na obóz zimowy Barça Academy w Nadrzeczu

ZAPISY

Zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz zapraszamy Was - drodzy rodzice i zawodnicy Barça Academy - na obóz zimowy w Nadrzeczu! To świetna okazja do tego, by nie tylko spędzić aktywnie czas ferii, ale doskonalić swoje umiejętności i wiedzę piłkarską w oparciu o metodologię FC Barcelona.

Obóz odbędzie się w trakcie trwania ferii mazowieckich, dokładnie w terminie 9-15 lutego, a więc w pierwszym tygodniu przerwy. Spędzimy go razem w Nadrzeczu, miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Głównymi celami zgrupowania dla naszych roczników 2008-20013 jest pracą nad zagadnieniami (tzw. celami) taktycznymi oraz technicznymi, doskonalenie rozumienia gry i - pomiędzy sesjami treningowymi - po prostu dobra zabawa i odpoczynek.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy