Aktualności FCB Escola Varsovia

Sparingi z Lechem i Śląskiem

Podsumowanie rezultatów ostatnich spotkań reprezentacji klubu Escola Varsovia uzyskanych podczas meczów kontrolnych z klubami WKS Śląsk Wrocław oraz Lechem Poznań

Klub EV w miniony weekend rozegrał kolejne spotkanie sparingowe w ramach rozgrywek z najlepszymi młodzieżowymi klubami piłkarskimi w całej Polsce. Mecze kontrolne przeprowadzane z godnymi siebie przeciwnikami wyznaczają wysoki poziom rozgrywek na boisku kadry piłkarskiej w rocznikach 2006-2004 i świadczą o bardzo dobrym przygotowaniu zawodników, podczas sesji treningowych.

Więcej…

Zapraszamy na III Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia


Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na trzecią edycję Balu Karnawałowego FC Barcelony w Polsce. Miejscem naszego spotkania będzie *** Hotel Partner w Warszawie, przy ul. Marywilskiej 16.

Tradycją już jest, że na organizowanym przez nas Balu nie zabraknie:

  • wspaniałej muzyki na międzynarodowym poziomie
  • znamienitych gości m.in. ze świata mediów, polityki oraz sportu
  • wyśmienitego jedzenia przygotowanego specjalnie dla Państwa przez szefa kuchni

Więcej…

Udana niedziela naszych drużyn

W minioną niedzielę drużyny Escola Varsovia rozegrały kolejne mecze kontrolne w kategoriach wiekowych 2006 i 2007, z drużynami Lecha Poznań oraz SMS-u Łódź.

Nasze dwa najmłodsze zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze nie tracąc w trójmeczu żadnej bramki. Odniesione rezultaty nasi piłkarze uzyskali po bardzo widowiskowej i efektywnej grze.

Więcej…

Spotkania z SMS Łódź i Lechem Poznań

W niedzielę 23.11.2014 w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia sportowym rozgrane zostały mecze kontrolne w trzech kategoriach wiekowych: 2003/2004/2005. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję oglądać stojące na wysokim poziomie sportowym zmagania młodych zawodników drużyn Escola Varsovia, Lecha Poznań oraz SMSu Łódź. Po raz kolejni nasi zawodnicy udowodnili, że są w stanie skutecznie rywalizować z najlepszymi. Wysoka kultura gry oraz efektowne bramki strzelane przez naszych zawodników były ozdobą poszczególnych spotkań.

Więcej…

Sezon zimowy rozpoczęty!

Treningi FCBescoli od zeszłego tygodnia odbywają się w specjalnie przygotowanej przez Firmę Interhall hali pneumatycznej.

Zadaszenie polowy pełnowymiarowego boiska stwarza fantastyczne warunki dla przeprowadzenia treningów oraz rozgrywania meczy ligi wewnętrznej FCBescoli. Do dyspozycji piłkarzy - aż do wiosny - hala o wymiarach 51 m x 45 m tworzy nowoczesna bazę treningowa. Padający śnieg i zbliżającą się zima będą dla zawodników miłą okolicznością nie wpływająca na komfort rozgrywanych spotkań.


W FC Barcelona najlepiej szkolą młodzież!

Aż 43 piłkarzy, którzy szkolili się w akademii FC Barcelona, gra teraz w pięciu najsilniejszych ligach w Europie. Barcelona szkoli najefektywniej - wynika z badań przeprowadzonych w Międzynarodowym Centrum Studiów Sportowych (CIES) w szwajcarskim Neuchatel. Zachęcamy do lektury artykułu na ten temat!

http://sport.interia.pl/barcelona-real/news-w-fc-barcelona-najlepiej-szkola-mlodziez,nId,1543491#iwa_item=12&iwa_img=0&iwa_hash=50117&iwa_block=sport_news

Obóz zimowy w Gorlicach

OBÓZ ZIMOWY GORLICE 2015

dla zawodników FCB Escola Varsovia

Zakwaterowanie:

HOTEL MARGOT, ul. Sportowa 11, 38-300 Gorlice

www.hotelmargot.pl

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy