Zarzad

Enric Daví Parera

WYKSZTAŁCENIE SPORTOWE
  • Wyższe Studia Sportowe na Uniwersytecie w Barcelonie, specjalizacja Piłka nożna
  • Absolwent Uniwersytetu Europejskiego w Madrycie, specjalizacja Edukacja w sporcie

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

• Licencja UEFA A
  • Trener FCBEscola
  • Trener podczas międzynarodowych obozów piłkarskich FCB CAMP w Hiszpanii, USA, Szwecji, Kanadzie i Japonii
  • Kierownik międzynarodowych obozów piłkarskich FCB CAMP w Hiszpanii i USA
  • Koordynator ds. szkolenia FCB

Witold Miller

Dyrektor Zarządzający FCBEscola Varsovia

ur. 19 stycznia 1982 r.

WYKSZTAŁCENIE SPORTOWE
  • Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
  • Dyplom Trenera II Klasy UEFA B - AWF Warszawa
  • Dyplom Menedżera Sportu - Ministerstwo Sportu i Turystyki
  • Dyplom Menedżera Organizacji Imprez Sportowych - Ministerstwo Sportu i Turystyki
  • Kurs Trenerski UEFA A - Szkoła Trenerów PZPN
  • Staż trenerski w hiszpańskich klubach: Real Sociedad, Athletic Bilbao

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE
  • Trener i koordynator drużyn dziecięcych i młodzieżowych na Mazowszu
  • Założyciel i Członek Zarządu klubu Białe Orły Warszawa
  • Dyrektor Organizacyjny Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej "BIAŁE ORŁY CUP"
  • Koordynator wielu imprez piłkarskich: DANONE WORD CUP
  • Organizator kampusów piłkarskich dla drużyn z Polski
  • Dyrektor Organizacyjny projektu FCBCamp w Polsce
  • Dyrektor Zarządzający FCBEscola Varsovia

Wiesław Wilczyński

Inicjator i Założyciel FC Barcelona Escola Varsovia, Honorowy Prezes

Ukończył studia z historii, zarządzania i marketingu, Executive Master of Business Administration (MBA). Związany z biznesem zarządzał dużymi spółkami jako prezes, m.in. w branży telekomunikacyjnej i dystrybucji, jak również zasiadał w radach nadzorczych wielu firm. Prezes Klubu Żużlowego, który zdobył Puchar Europy i Mistrzostwo Polski oraz 50 różnych medali w Mistrzostwach Świata, Europy i Polski.

Były V-ce Prezes Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu, V-ce Minister Edukacji i Sportu, który podjął decyzję ze strony rządowej o organizacji UEFA EURO 2012 potwierdzoną później przez rząd, główny doradca Premiera RP ds. sportu, były Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji w Urzędzie m.st. Warszawy. Autor i współautor wielu ustaw dotyczących sportu oraz strategii sportu.

Inicjator podniesienia sportu w strukturach administracji państwowej do rangi ministerstwa.

Inicjator i współorganizator wielu znaczących imprez sportowych, m.in. Międzynarodowego Turnieju Młodych Piłkarzy White Eagle's CUP.