Kolejna edycja Dnia Otwartego FCBEscola Varsovia za nami!

W minioną niedzielę, na obiektach Centrum Piłkarskiego FCB Escola Varsovia, odbył się Dzień Otwarty połączony z naborami do szkoły piłkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia na rok szkolny 2016/2017. Do rekrutacji przystąpiło ponad 300 kandydatów z roczników 2005 - 2010.

W ramach Dnia Otwartego odbyło się kilka wydarzeń:

• Piknik FCBEscola Varsovia,
  • mini turnieje "3x3",
  • konkursy sprawnościowe dla dzieci,
  • konsuktacje z klubowym fizjoterapeutą,
  • nabory do szkoły piłkarskiej FCB EV,
  • nabory do nowego projektu dla bramkarzy,
  • trening piłkarski dla dzieci z domu dziecka na Białołęce.

Testy kwalifikacyjne do szkoły FCBEV dla zarejestrowanych wcześniej poprzez stronę klubu zaproszonych dzieci prowadziło ponad 20 trenerów. Uczestnicy oraz ich rodziny tworzyli wspaniałą atmosferę. Organizacja i przebieg testów rekrutacyjnych odbywających się równolegle kilku grup z podziałem na roczniki wymagało dużego profesjonalizmu trenerów oraz organizacji ze strony klubu FCBEscola Varsovia.

Rodzice mogli dopingować poczynania piłkarskie na boisku lub z towarzyszącym rodzeństwem skorzystać z innej formy rekreacji; konkursów, dmuchanej zjeżdżalni czy animacji prowadzonych przez trenerów na bocznym boisku.

Szczególne wyrazy podziękowania należą się partnerom Dnia Otwartego FCB EV - firmom: GRODNO S.A. oraz DENON, którzy ufundowali atrakcje oraz nagrody dla wszystkich dzieci.

Wysoki poziom przygotowania sportowego przyszłych piłkarzy klubu FCB, wspaniała słoneczna pogoda, przyjazna atmosfera oraz ciekawy i profesjonalny poziom przeprowadzonych testów - wszystko to składa się na wielki sukces kolejnego Dnia Otwartego w Centrum Piłkarskim FCB Escola Varsovia.