Trenuj jak gwiazdy podczas obozów FCBEscola CAMP Poland

Już po raz czwarty FC Barcelona zorganizuje międzynarodowe obozy piłkarskie dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Dotychczas w projekcie FCBEscola CAMP Poland, realizowanym według filozofii oraz systemu piłkarskiego FC Barcelona, wzięło udział ponad 1 300 młodych piłkarzy z całego świata. Zapisy do tegorocznej edycji, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca, właśnie się rozpoczęły.

Zajęcia szkoleniowe, będące elementem FCBEscola CAMP Poland, przebiegają pod okiem trenerów z FC Barcelony oraz szkoły FCB Escola Varsovia. Prowadzone w 12-osobowych grupach treningi są okazją do doskonalenia zarówno elementów technicznych, jak i taktycznych, a także zrozumienia filozofii gry słynnego klubu z Katalonii. Uczestniczące w obozach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w 12 dwugodzinnych sesjach treningowych.

- Staramy się wpajać dzieciom te same zasady, którymi kierują się piłkarze FC Barcelony. Pomimo tego, że w naszym zespole grają gwiazdy takie jak Leo Messi czy Neymar, to na świecie jesteśmy rozpoznawani również ze wsględu na unikalną filozofię prowadzenia klubu i atrakcyjny dla oka styl gry. Chcemy żeby talenty z całego świata korzystały z naszej wiedzy i dzięki temu stawały się lepszymi piłkarzami - mówi Enric Davi Parera, Dyrektor Sportowy FCB Escola Varsovia.

Wyjazdy organizowane przez FCB Escola Varsovia są nie tylko okazją do podniesienia swojej wiedzy i umiejętności piłkarskich, ale również pozwalają na spędzenie niezapomnianych chwil z rówieśnikami z całego świata. Program obozu obejmuje między innymi wizyty w aquaparku, w stadninie koni, a także zajęcia ogólnorozwojowe, językowe oraz sportowo-rekreacyjne, takie jak siatkówka, bilard, kajaki czy zabawy terenowe.

- Miejsca organizacji naszych obozów dobierane są niezwykle starannie nie tylko ze względu na dostępną bazę treningową, ale również warunki zakwaterowania i dostępne atrakcje. Dzieciaki oprócz codziennych treningów zyskują również okazję do poszerzania swoich horyzontów podczas zwiedzania okolicy, a także nawiązywania nowych znajomości podczas zajęć rekreacyjnych - dodaje Enric Davi Parera.

W tegorocznej edycji FCBEscola CAMP Poland, która odbędzie się w Kleszczowie, mogą wziąć udział dzieci urodzone w latach 2003-2010. Dla zainteresowanych dostępne są trzy siedmiodniowe turnusy w terminach od 26 czerwca do 14 lipca. Aby zapisać dziecko na wyjazd wystarczy odwiedzić stronę internetową www.FCBCamp.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Podczas FCB Escola CAMP Poland wszyscy zawodnicy mają zapewnione ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz fizjoterapeutyczną. Menu podczas obozów sportowych jest bardzo bogate w składniki odżywcze i dostosowane do zwiększonego wysiłku fizycznego. Każdy uczestnik FCB Escola CAMP Poland otrzyma oficjalny sprzęt treningowy firmy NIKE, a na zakończenie certyfikat odbycia szkolenia piłkarskiego FC Barcelona.

Nie zwlekaj - zapisz dziecko już teraz! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wejdź na stronę FCBCamp.pl po więcej szczegółów!

Patronat

          

 

   


Partnerzy