Zapowiedź kolejnej edycji turnieju FC Barcelone Escola Varsovia

Już po raz czwarty, największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelony, organizuje w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski.

Zainaugurują ją rozgrywki przeznaczone dla zawodników z kategorii wiekowych 2008 oraz 2007, które odbędą się 24 stycznia (najbliższa niedziela) w Centrum Piłkarskim FCB EV. Tydzień później do walki staną zawodnicy z rocznika 2006. W FC Barcelona Escola Varsovia CUP 2016 wezmą udział dzieci nie tylko z klubów ze stolicy, ale również z Lechii Gdańsk, Lecha Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa, Korony Kielce, Juventus Academy Bydgoszcz, Motoru Lublin, Górnika Łęczna oraz Rakowa Częstochowa. Zapraszamy wszystkich rodziców i zawodników FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia do kibicowania!