Obozy zimowe

Szanowni Państwo,

FCBEscola Varsovia w okresie ferii zimowych  - 26.01. - 02.02.2013 (Klasy B i C) oraz 3-10.02.2013 (Klasa A i D) - organizuje dla naszych uczniów Winter Campy.

Dokumenty do pobrania - Barcicie, Klasa A i D

Dokumenty do pobrania - Sypniewo, Klasa B

Dokumenty do pobrania - Ciechanów, Klasa C

Informacje dostępne są w zakładce Winter Camp:

Zgrupowania przeprowadzone zostaną w kraju, w znanych ośrodkach sportowych. Podczas FCBE Winter Camp zastosowany zostanie specjalnie opracowany program sportowy odrębny dla poszczególnych klas (A i D, B, C). Sesje treningowe będą rozszerzone o nowe zagadnienia techniczne oraz taktyczne dostosowane do kategorii wiekowych.

• Zapisy na obozy dokonujemy poprzez wypełnienie formularza internetowego w zakładce Winter Camp.

• Koszt obozu wynosi 1230 zł (Klasa A, D, B) lub 1130 zł (klasa C) i obejmuje zajęcia szkoleniowe, zakwaterowanie z wyżywieniem, zajęcia rekreacyjne, transport, ubezpieczenie, opiekę wychowawców, opiekę medyczną.

• Rezerwację miejsca dokonujemy poprzez dokonanie wpłaty 600 zł do 10.11.2012 r. - pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 10.12.2012 r.

• Wpłat dokonujemy na następujący rachunek: BZ WBK 11 1090 1841 0000 0001 1994 1438, WM-Sport Sp. z o. o., ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa

• W tytule zapłaty podajemy następujące informacje: Imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, klasa (A, B, C, D), Centrum treningowe.

Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.