Turniej w Portugalii

W trzydniowym turnieju, Guimaraes Cup 2012, który odbył się w dniach 15-17 czerwca 2012 r. w Portugalii, drużyna FCB Escola Varsovia (rocznik 2003) grając w stylu FC Barcelony doszła aż do półfinału imprezy.

Chłopcy wyróżnili się też swym wzorowym zachowaniem pozostawiając wśród gospodarzy turnieju znakomite wrażenie. Nasi piłkarze udowodnili, że są przygotowani do tego typu rozgrywek międzynarodowych. Pokazali, że aby osiągać dobre wyniki sportowe trzeba się cieszyć grą, trzeba dominować na boisku kontrolując piłkę możliwie jak najdłużej. Grali zgodnie z duchem jaki identyfikuje nasze rozumienie futbolu. Dodatkowo, poza dotarciem do półfinału nasz zawodnik Mateusz Hermanowicz otrzymał nagrodę najlepszego zawodnika turnieju.

Nasze wyniki

• FCBEscola 4 - 2 F.C. Vizela
  • FCBEscola 1 - 1 Os Sandinenses
  • FCBEscola 2 - 2 Diogo Cao