Aktualności FCB Escola Varsovia

FC Barcelona dla najmłodszych - graj jak Messi, Neymar czy Iniesta!

Informujemy, że zostały ostanie wolne miejsca na zajęcia piłkarskie Football First School FCB EV, które odbywają się na terenie całej Warszawy. Zapisów można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie http://goo.gl/87sTCw

Czekamy na Was!

Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego w Centrum Piłkarskim FCB EV

W dniu dzisiejszym naszą Szkołę odwiedził Prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego i Prezes Stowarzyszenia Start Pan Łukasz Szeliga. Przedmiotem rozmów były projekty sportowe, które nasz podmioty chciałyby realizować wspólnie.

Więcej…

Olbrzymie zainteresowanie naborami do FC Barcelona Escola Varsovia!

W minioną sobotę mieliśmy okazję gościć, w naszym Centrum Piłkarskim przy ulicy Fleminga 2, ponad 350 młodych zawodników, marzących o grze w barwach FC Barcelony.

 

Więcej…

Polska szkoła FC Barcelony ma nowego Dyrektora Sportowego!

Od sezonu 2015/2016 nad metodologią szkolenia w FCB Escola Varsovia czuwa Enric Davi Parera. Zastąpił on na tym stanowisku Pau Lopez Mesquida.

Enric w przeszłości był piłkarzem. Po zakończeniu kariery rozpoczął studia trenerskie na Uniwersytecie w Barcelonie, które ukończył z wyróżnieniem. Od lat związany z FC Barceloną jako trener dzieci w wieku 6-12 lat. Uczestniczył w wielu projektach piłkarskich realizowanych przez FCB na świecie. Swoje bogate doświadczenie będzie przekazywał od nowego roku szkolnego zawodnikom FCBEscola Varsovia.

Uwaga!! Konkurs fotograficzny

Zapraszamy wszystkich zawodników i sympatyków FCB Escola Varsovia do udziału w 1. Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym! Czekamy na Wasze wakacyjne zdjęcia w szalikach, koszulkach lub czapkach FC Barcelony. Może to właśnie Twoje zdjęcie zyska uznanie w oczach naszych kibiców?! Prosimy o przesyłanie zdjęci do 4.09.2015 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z pośród nadesłanych zdjęć wybierzemy najlepsze i utworzymy z nich specjalną galerię na naszym profilu na facebook'u (www.facebook.com/fcbescolavarsovia). Wśród uczestników zostanie przyznana Nagroda Główna oraz dwa wyróżnienia.

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem lajków - wygrywa ten kto zbierze ich najwięcej! O wynikach konkursu wszyscy zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do udziału!

FCB Escola Varsovia podpisała nowa umowę z FCB

Wysoka ocena 4-letniej działalności szkoły. Szkoła jest  jedną z najlepszych na świecie w sieci organizacyjnej FCB Escola International. W ostatnich dniach przebywał w szkole dyrektor  FCB Escola International Pan Xevi Marce. Przedmiotem wizyty było omówienie 4-letniej działalności szkoły oraz podpisanie nowej umowy. Pan Xevi Marce uczestniczył w bardzo bogatym programie wizyty, odwiedził dzieci trenujące w First School FCBescola Varsovia.

Więcej…

Dzień Otwarty FC Barcelona Escola Varsovia.

Turnieje dla rodziców i FFS FCBEV.

500 kandydatów do FCBEscola Varsovia.

W minioną niedzielę, na obiektach Centrum Piłkarskiego FCB Escola Varsovia odbył się Dzień Otwarty połączony z naborami do szkoły piłkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia na rok szkolny 2015/2016. Do rekrutacji przystąpiło ponad 500 kandydatów z roczników 2009 - 2004. 

W ramach Dnia Otwartego odbyło się kilka wydarzeń:

  • Piknik FCB Escola Varsovia,
  • II Turniej Rodziców,
  • konkursy sprawnościowe dla dzieci,
  • nabory do szkoły piłkarskiej FCB EV,
  • II Turniej Football First School.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy