Aktualności FCB Escola Varsovia

Pierwsza część turnieju FCBEscola Varsovia 2016 za nami!

Za nami pierwsze zmagania zawodników w IV edycji zimowego turnieju FCBEscola Varsovia dla najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. W czteroletniej historii turnieju udział wzięło ponad 100 zespołów z całej Polski oraz 1000 zawodników.

W minioną niedzielę (24.01.2016) rywalizowały ze sobą drużyny z roczników 2007 i 2008. Dzięki licznie zgromadzonym kibicom podczas rozgrywek panowała atmosfera święta piłkarskiego. Młodzi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności piłkarskie.

Więcej…

Finał ligi wewnętrznej Klas C

W sobotę (23.02.2016) zawodnicy naszej Szkoły z klas C zakończyli zmagania w Lidze Wewnętrznej FCBEscola Varsovia. W całych rozgrywkach zwyciężyły zespoły Busquets oraz Mascherano. Gratulujemy trenerom i młodym piłkarzom!

Zapowiedź kolejnej edycji turnieju FC Barcelone Escola Varsovia

Już po raz czwarty, największa na świecie piłkarska szkoła FC Barcelony, organizuje w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski.

Zainaugurują ją rozgrywki przeznaczone dla zawodników z kategorii wiekowych 2008 oraz 2007, które odbędą się 24 stycznia (najbliższa niedziela) w Centrum Piłkarskim FCB EV. Tydzień później do walki staną zawodnicy z rocznika 2006. W FC Barcelona Escola Varsovia CUP 2016 wezmą udział dzieci nie tylko z klubów ze stolicy, ale również z Lechii Gdańsk, Lecha Poznań, Akademii Piłkarskiej Reissa, Korony Kielce, Juventus Academy Bydgoszcz, Motoru Lublin, Górnika Łęczna oraz Rakowa Częstochowa. Zapraszamy wszystkich rodziców i zawodników FCBEscola Varsovia oraz Escola Varsovia do kibicowania!


IV Bal karnawałowy za nami

W minionym tygodniu już po raz czwarty odbył się Bal Karnawałowy FC Barcelona Escola Varsovia. Po raz drugi z rzędu bawiliśmy się w Hotelu Partner przy ul. Marywilskiej 16 w Warszawie.

Uroczyście bal otworzyli Pan Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV, Pan Witold M. Miller - Dyrektor Organizacyjny oraz Pan Senator Marek Borowski.

Więcej…

Spotkania wigilijne FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia

Tradycyjnie już zawodnicy, trenerzy oraz rodzice zawodników FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia spotkali się na dorocznych spotkaniach wigilijnych w naszym Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. W iście światecznej atmosferze, przy akompaniamencie kolęd wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki w których nie zabrakło Wielkiej Księgi FCBEscola Varsovia, ze zdjęciami wszystich drużyn z naszego klubu. Ważnym elementem było również wręczenie tabliczek pamiątkowych rodzicom zawodników, którzy wspierali swoimi działaniami naszą Szkołę w 2015 roku.

Więcej…

Oddanie do użytku nowych obiektów w naszym Centrum Piłkarskim

Z końcem roku oddaliśmy do użytkowania dwa nowe boiska ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem a także Centrum fizjoterapii i kształtowania motorycznego Klinika Sportu.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy