Aktualności FCB Escola Varsovia

Inauguracja sezonu 2012/2013

W niedzielę 9 września 2012 r., w gościnnych progach Wyższej Szkoły Menadżerskiej, odbyła się uroczysta inauguracja kolejnego - drugiego już  - roku pracy FCB Escola Varsovia.

Tak znamienite wydarzenie zgromadziło ponad 700 zawodników i rodziców, a także osoby sympatyzujące oraz wspierające FCBEV. Wśród gości honorowych mieliśmy przyjemność powitać między innymi Senatora RP Pana Marka Borowskiego, Burmistrza Dzielnicy Białołęka Pana Jacka Kaznowskiego oraz Dyrektora Sportowego PZPN Pana Jerzego Engela. Było nam niezmiernie miło usłyszeć, jak każdy z wyżej wymienionych w krótkim wystąpieniu doceniał wartości i jakość jaką wniosła ze sobą FCB poprzez naszą Escolę.

Więcej…

Nauka języka hiszpańskiego w FCB Escola Varsovia!

FCB Escola Varsovia chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponuje nowy projekt. Od połowy września 2012 roku zostaną zorganizowane dla dzieci należących do FCB Escola Varsovia, kursy języka hiszpańskiego. Będzie to dla Państwa dziecka nowe, dodatkowe doświadczenie uzupełniające zasadnicze zajęcie jakim jest szkolenie piłkarskie.

Więcej…

Seia Cup 2012

W dniach 1-8.07.2012. Najstarsza obecnie grupa w naszej szkole, rocznik 2000 wzięła udział w turnieju Seia Cup w Portugalii. W gronie 18 zespołów nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Udało się zrealizować to, czego chłopcy uczyli się od prawie roku. Widać było, że zawodnicy od pierwszej do ostatniej minuty zawsze grali zgodnie z filozofią FCB, długo utrzymując się przy piłce. W tym elemencie przewyższaliśmy większość przeciwników, pomimo że pod względem warunków fizycznych byliśmy na końcu stawki. Ostatecznie nasza drużyna dotarła do fazy finałowej i zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Dodatkowo nasz zawodnik Wiktor Nozderka został wybrany do najlepszej ,"siódemki" turnieju.

Więcej…

Turniej w Portugalii

W trzydniowym turnieju, Guimaraes Cup 2012, który odbył się w dniach 15-17 czerwca 2012 r. w Portugalii, drużyna FCB Escola Varsovia (rocznik 2003) grając w stylu FC Barcelony doszła aż do półfinału imprezy.

Więcej…

Podsumowanie pierwszego roku działalności

Dużymi krokami zbliżają się wakacje, a to znak, że powoli dobiega końca rok szkoleniowy w FCB Escola Varsovia. Rok niezwykle ważny i niewątpliwie udany dla funkcjonowania pierwszej w Europie poza Katalonią młodzieżowej szkoły piłkarskiej pod patronatem słynnej FC Barcelony.

Więcej…

Konferencja prasowa - 30.05.2012 r.

W dniu 30.05.2012 r. odbyła się konferencja prasowa w Instytucie Cervantesa dotycząca działalności FCBEscola Varsovia, w której udział wzięli: Josep Maria Fuste - doradca Zarządu FC Barcelony, Wiesław Wilczyński - Inicjator i Założyciel szkoły, Carlos Alos oraz Witold M. Miller - Dyrktorzy Escoli.

J. M. Fuste przekazał pełne poparcie władz klubu dla projektu FCBEscola Varsovia obecnie i w przyszłości.

Więcej…

Projekt społeczny dla dzieci z Porszewic

20 maja 2012 r. na boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie zorganizowany został projekt społeczny dla dzieci pochodzących z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Aleksandra Kamińskiego w Porszewicach.

Zaproszeni najmłodsi goście pod opieką v-ce Dyrektora Ośrodka Pana Piotra Komorowskiego zostali zapoznani z działalnością oraz filozofią gry FC Barcelona. Chłopcy oraz dziewczynki wzięli udział w zajęciach treningowych oraz rozegrali mecz przyjaźni z reprezentacją FCBEscola Varsovia. Przeprowadzono również konkurs, w którym dzieci musiały się wykazać precyzją uderzenia. Bezkonkurencyjnie najlepszym strzelcem okazał się Maciej Kłosowski - wychowanek ośrodka, który w nagrodę wyjedzie na FCB Camp do Olecka.

Na zakończenie eventu wszystkim uczestnikom zostały wręczone certyfikaty oraz nagrody: tygodniowy pobyt dla dzieci w Ośrodku "Kleopatra" w Wiśle podczas wakacji, upominki od firmy Grodno - oficjalnego sponsora FCBEscola Varsovia oraz firmy TeamGol - oficjalnego partnera firmy NIKE, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie w realizacji tego typu projektów.

Patronat

          

 

   


Partnerzy