• 2018-2019

Aktualności FCB Escola Varsovia

Zakończenie sezonu 2012/13

W niedzielę 21.06.2013 uroczyście zakończyliśmy drugi sezon funkcjonowania FCB Escola Varsovia. Sezon, w którym nasi zawodnicy każdym rozgrywanym meczem czy turniejem pokazali stale rosnący poziom umiejętności ? co potwierdzają zdobyte przy tych okazjach bramki i trofea.

Uroczystość zakończenia sezonu odbyła się na obiektach przy ul. Kawęczyńskiej 44. Tym razem na boisko wybiegli nie tylko zawodnicy ale również ich rodzice i bliscy. Wspólnie, w rodzinnej atmosferze, towarzyską grą dzieci kontra dorośli na sportowo pożegnaliśmy kolejny już sezon pracy.

Więcej…

MIC 7 Andorra - sukces i międzynarodowe doświadczenie naszych wychowanków

W dniach 1-2 czerwca br. Reprezentanci Naszej szkoły wzięli udział w prestiżowym turnieju MIC 7 zorganizowanym w Andorze. Wyselekcjonowana grupa zawodników z roczników 2004 oraz 2005 wspólnie z rówieśnikami z Barcelony stworzyła dwa zespoły, które rywalizowały w odrębnych kategoriach wiekowych z takimi drużynami jak: Villarreal CF, Valencia CF czy RCD Espanyol.

Więcej…

Rekrutacja i turniej najmłodszych - 02.06.2013

W dniu 02.06.2013 roku odbyły się nabory uczniów do FCBEscola Varsovia na rok szkolny 2013/2014. W testach sportowych wzięło udział ponad 600 dzieci z Polski oraz Europy. Poziom sprawności fizycznej oraz umiejętności technicznych dzieci był bardzo wysoki. W sprawną organizację tego ogromnego przedsięwzięcia oraz ocenianie młodych talentów zostało zaangażowanych ponad 20 szkoleniowców z warszawskiej szkoły FC Barcelony. Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas oraz zaufanie jakim obdarzacie nasz projekt piłkarski. Wyniki zostaną rozesłane do Państwa już wkrótce. Życzymy powodzenia!

Tuż przed naborami do szkoły odbyły się rozgrywki wewnętrzne FCBEV dla dzieci z roczników 2006/2007 trenujących w naszych ośrodkach piłkarskich. Licznie zgromadzone rodziny oraz kibice mogli podziwiać naszych najmłodszych zawodników. Emocje były ogromne! Chłopcy zaprezentowali świetne umiejętności piłkarskie, ukoronowane wieloma pięknymi akcjami oraz niesamowitymi bramkami. Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za zaangażowanie oraz sportową walkę w duchu FAIR-PLAY. Gratulujemy! Na zakończenie rozgrywek każde dziecko otrzymało certyfikat od zarządu szkoły FCBEV.

.

Centrum Piłkarskie FC Barcelona Escola Varsovia - marzenia się spełniają

Po trwających ponad rok staraniach oraz negocjacjach prowadzonych przez założyciela szkoły Pana Wiesława Wilczyńskiego w sprawie pozyskania nieruchomości o charakterze sportowym, pragniemy poinformować że mamy już własne Centrum Piłkarskie.

Więcej…

Wizyta delegacji litewskiej w FCBEV

W dniu 06 maja 2013 roku Zarząd FCB Esola Varsovia gościł w Warszawie delegację z Litwy, w osobach Czesława Okińczyca - Doradcy Premiera Republiki Litewskiej, byłego Posła, wielokrotnie odznaczanego orderami za zasługi dla Polski, Litwy i narodu polskiego przez Prezydentów RP, Rolandasa Skaisgirisa - Prezesa Litewskiej Ligi Zawodowej Piłki Nożnej oraz Justinasa Garliauskasa dyrektora Pradas Media.

Więcej…

Powołania z FC Barcelona dla naszych zawodników

Po świetnych występach reprezentacji FCBEV na turnieju organizowanym przez FC Barcelonę w Hiszpanii nasi uczniowie otrzymali powołania na prestiżowy turniej MIC w Andorze. W turnieju tym występowały dotychczas takie zespoły jak: Manchester Utd., Liverpool, Espanyol, Athletico Madryt, Valencia, Villarreal i inni.

Wybrani wychowankowie FCB Escola Varsovia z roczników 2004 oraz 2005 wraz z wychowankami FC Barcelony stworzą wspólne drużyny, które będą reprezentować szkołę FC Barcelona na międzynarodowej arenie w dniach 1-2 czerwca 2013 r.

Jesteśmy dumni, że już po dwóch latach działalności warszawskiej Escoli uzyskane wyniki szkoleniowe oraz organizacyjne zostały docenione przez FC Barcelonę. Otrzymane zaproszenie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i podnosi rangę oraz prestiż FCB Escola varsovia.

SUMMER CAMP POLAND - KLESZCZÓW 2013

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że już po raz drugi będziemy organizować międzynarodowy projekt FCB Camp.

Obozy piłkarskie skierowane są do dzieci z całego świata urodzonych w latach 2006-2000. Campy prowadzone są przez trenerów z FC Barcelony oraz warszawskiej szkoły piłkarskiej FCB Escola Varsovia. Tegoroczne zgrupowania odbędą się w Kleszczowie, w nowoczesnym centrum sportowym SOLPARK. Zajęcia treningowe wg. systemu FC Barcelony oraz urozmaicony program zajęć dodatkowych, sprawią, że dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie fcbcamp.pl.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Serdecznie zapraszamy!
Zespół FCB


Patronat

          

 

   


Partnerzy